ŚNIADANIE- NAJWAŻNIEJSZY POSIŁEK DNIA…

ŚNIADANIE- NAJWAŻNIEJSZY POSIŁEK DNIA…

ŚNIADANIE- NAJWAŻNIEJSZY POSIŁEK DNIA… 1476 462 FitNow - treningi personalne

Do Centrum Treningowego FitNOW nasi podopieczni nie trafiają przypadkowo. Decyzja o podjęciu treningu zawsze związana jest z wyznaczeniem celu i kierunku pracy. Nie zależnie od intencji (redukcja, budowa masy czy też zdrowszy styl życia), moim zadaniem jest ułożenie zbilansowanego planu żywieniowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji żywieniowych naszych podopiecznych.

Podczas konsultacji osoby często sygnalizują, że nie jedzą śniadań. Powody są różne, zwykle to brak czasu, apetytu, brak pomysłu na zdrowe zbilansowane śniadanie. Inni z kolei jedzą to co wpadnie im w ręce i z wyrzutami sumienia mówią „dzisiaj nie zacząłem diety”, „zaspałem i od rana nic nie wychodziło” lub „spróbuję jutro”. Tymczasem zbilansowane i wartościowe śniadanie to już 25% realizacji diety i 100% motywacji i sił do działania przez dalszą część dnia!

Aby ułatwić Wam realizację diety i założeń dotyczących racjonalnego odżywiania się, zachęcam Was do podjęcia śniadaniowego wyzwania. Każdego dnia przez cały miesiąc luty, będę przygotowywać dla Was śniadaniowe propozycje. Chciałabym w ten sposób, nie tylko zachęcić Was do jedzenia śniadań, ale i udowodnić że urozmaicone i ciekawe propozycje, wcale nie muszą być trudne. Zależy mi również na tym, by przepisy nie były zbyt czasochłonne i na każdą kieszeń. Propozycję śniadań posiadać będzie 3 gramatury, dopasowane do 3 standardowych poziomów kaloryczności diet (1500kcal, 2000kcal, 2500kcal).

Podejmij wyzwanie i podziel się z nami swoim śniadaniem za pomocą komentarzy i zdjęć na Facebooku. Motywujmy się nawzajem i utrwalajmy dobre nawyki!