Nasi trenerzy

Sebastian Szadowski trener personalny FitNow

Sebastian Szadowski

Zarażający optymizmem absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego (kierunek: wychowanie fizyczne oraz edukacja dla bezpieczeństwa) i uczestnik wielu kursów (sam już się pogubił i nie potrafi zliczyć, ile ich było). Ma 10-letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom, zna się na trenowaniu jak mało kto. W pracy z podopiecznymi zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Dusza towarzystwa, ma anegdotę i ripostę na każdą okazję.Można próbować go przegadać, ale po co? Kto raz przyjdzie do niego na trening, będzie chciał wracać.

Wszystkim powtarza, że droga do celu – np. do poprawy stanu zdrowia lub osiągnięcia wymarzonej sylwetki – nie musi być drogą przez mękę. Jego uśmiech i zaangażowanie podpowiadają natomiast, że to może i powinna być droga pełna fascynujących przygód.

Mikołaj Sychowski trener personalny FitNow

Mikołaj Sychowski

Fizjoterapeuta. Rehabilitant. Masażysta. Najmłodszy w ekipie, choć to wcale nie znaczy, że najmniej doświadczony. Jako trener personalny pracuje od czterech lat. Uczy się, ciągle rozwija, regularnie kończy kursy i szkolenia.

Studiował fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego i na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Interesuje się terapią manualną, a prywatnie jest miłośnikiem górskich wypraw.

Patryk Depa Depowski trener personalny Fitnow

Patryk Depowski

Niech was nie zmyli pseudonim „Wiking” ani groźna broda. Czasami chowa pod nią koszulkę z wizerunkiem Myszki Miki, a absolutnie zawsze chowa pod nią spokój i łagodność.

Absolwent krakowskiej AWF, uczestnik licznych zawodów w trójboju siłowym. Aktywny kursant akademii treningu siłowego, uczestnik międzynarodowych szkoleń związanych z poprawą jakości ruchu i zdrowia prowadzonych między innymi przez Christiana Thibaudeau czy dr. Johna Rusina.

Nie opowiada bajek. Cierpliwie wyjaśnia podopiecznym, dlaczego to, co robią, jest ważne. I jak wykonywane wspólnie ćwiczenia wpłyną na jakość ich życia. Kładzie nacisk na poprawne przywrócenie zaniedbanych wzorców ruchowych. Brzmi poważnie, ale to poważna sprawa.

Piotr Brzezicki trener personalny Fitnow

Piotrek Brzezicki

Krążą legendy, że ktoś wie na temat ruchu i mobilności więcej niż on, ale to tylko legendy. Przede wszystkim jest praktykiem, a nie teoretykiem. Otwarty na różne dyscypliny, praktykował m.in. trening kulturystyczny, trójbój siłowy, trening z kettlebell, trening z TRX, trening funkcjonalny, capoeirę, gimnastykę, animal flow czy jogę.

Jeśli zapytacie go po co to wszystko, odpowie: „Różne techniki treningowe mają być ścieżką prowadzącą do odzyskania świadomości swojego ciała i do umiejętnego używania go w każdej sytuacji. Nie my mamy służyć wzorcom ruchowym, ale one nam.”.

Wierzy, że sprawność fizyczna to coś więcej niż tylko ćwiczenia, spalanie kalorii i osiąganie celów. To praktyka na całe życie.

Sebastian Szymczak

Człowiek wielu talentów. Absolwent krakowskiej AWF, instruktor gimnastyki korekcyjnej, prywatnie fan piłki nożnej. Przede wszystkim jednak pasjonuje się dietetyką. To na niego dzień w dzień spadają pytania: „co jeść, by się najeść?”, „jakie produkty wybierać?” albo „czy raz w tygodniu mogę pożreć BicMaca?”. I cierpliwie na nie odpowiada. Ponadto specjalizuje się w treningu sylwetkowym, korekcji wad postawy oraz przygotowaniu motorycznym.

No dobra, pochwalmy go na koniec, bo przecież sukcesy w sportach sylwetkowych nie odnoszą się same. A on ma na koncie m.in. srebrny medal mistrzostw Polski federacji WBBF, złoty medal mistrzostwach Polski federacji WPF, złoty medal mistrzostw Europy federacji WBBF.