Nasi trenerzy

Sebastian Szadowski trener personalny FitNow

Sebastian Szadowski

Zarażający optymizmem absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego (kierunek: wychowanie fizyczne oraz edukacja dla bezpieczeństwa) i uczestnik wielu kursów (sam już się pogubił i nie potrafi zliczyć, ile ich było). Ma 10-letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom, zna się na trenowaniu jak mało kto. W pracy z podopiecznymi zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Dusza towarzystwa, ma anegdotę i ripostę na każdą okazję.Można próbować go przegadać, ale po co? Kto raz przyjdzie do niego na trening, będzie chciał wracać.

Wszystkim powtarza, że droga do celu – np. do poprawy stanu zdrowia lub osiągnięcia wymarzonej sylwetki – nie musi być drogą przez mękę. Jego uśmiech i zaangażowanie podpowiadają natomiast, że to może i powinna być droga pełna fascynujących przygód.

Michał Tlałka trener FitNow Kraków

Michał Tlałka

Cztery lata spędził w Hiszpanii, więc treningi prowadzi nie tylko po polsku. Przesiąknięty południową energią zaraża innych uśmiechem. Ciągle odkrywa nowe formy treningu i nie przestaje się rozwijać. Ma obsesję na temat ludzkiego ciała i jego biomechaniki. Współpraca z nim to świetna zabawa, zero zakwasów, zastrzyk energii.

Jego specjalizacją jest kalistenika, czyli trening przy wykorzystaniu własnej masy ciała (choć z przerzucaniem żelastwa też sobie dobrze radzi). Kiedy poprosicie go o jakiś inspirujący cytat, podniesie palec i wyrecytuje: „Brak ruchu to nie tylko brak zdrowia i siły w życiu, to w istocie brak życia w życiu”.

Patryk Depa Depowski trener personalny Fitnow

Patryk Depowski

Niech was nie zmyli pseudonim „Wiking” ani groźna broda. Czasami chowa pod nią koszulkę z wizerunkiem Myszki Miki, a absolutnie zawsze chowa pod nią spokój i łagodność.

Absolwent krakowskiej AWF, uczestnik licznych zawodów w trójboju siłowym. Aktywny kursant akademii treningu siłowego, uczestnik międzynarodowych szkoleń związanych z poprawą jakości ruchu i zdrowia prowadzonych między innymi przez Christiana Thibaudeau czy dr. Johna Rusina.

Nie opowiada bajek. Cierpliwie wyjaśnia podopiecznym, dlaczego to, co robią, jest ważne. I jak wykonywane wspólnie ćwiczenia wpłyną na jakość ich życia. Kładzie nacisk na poprawne przywrócenie zaniedbanych wzorców ruchowych. Brzmi poważnie, ale to poważna sprawa.

Piotr Brzezicki trener personalny FitNow

Piotrek Brzezicki

Krążą legendy, że ktoś wie na temat ruchu i mobilności więcej niż on, ale to tylko legendy. Przede wszystkim jest praktykiem, a nie teoretykiem. Otwarty na różne dyscypliny, praktykował m.in. trening kulturystyczny, trójbój siłowy, trening z kettlebell, trening z TRX, trening funkcjonalny, capoeirę, gimnastykę, animal flow czy jogę.

Jeśli zapytacie go po co to wszystko, odpowie: „Różne techniki treningowe mają być ścieżką prowadzącą do odzyskania świadomości swojego ciała i do umiejętnego używania go w każdej sytuacji. Nie my mamy służyć wzorcom ruchowym, ale one nam.”.

Wierzy, że sprawność fizyczna to coś więcej niż tylko ćwiczenia, spalanie kalorii i osiąganie celów. To praktyka na całe życie.

Sebastian Szymczak trener personalny FitNow Kraków

Sebastian Szymczak

Człowiek wielu talentów. Absolwent krakowskiej AWF, instruktor gimnastyki korekcyjnej, prywatnie fan piłki nożnej. Przede wszystkim jednak pasjonuje się dietetyką. To na niego dzień w dzień spadają pytania: „co jeść, by się najeść?”, „jakie produkty wybierać?” albo „czy raz w tygodniu mogę pożreć BicMaca?”. I cierpliwie na nie odpowiada. Ponadto specjalizuje się w treningu sylwetkowym, korekcji wad postawy oraz przygotowaniu motorycznym.

No dobra, pochwalmy go na koniec, bo przecież sukcesy w sportach sylwetkowych nie odnoszą się same. A on ma na koncie m.in. srebrny medal mistrzostw Polski federacji WBBF, złoty medal mistrzostwach Polski federacji WPF, złoty medal mistrzostw Europy federacji WBBF.

Mateusz Bednarek trener FitNow Zabłocie

Mateusz Bednarek

Sam mówi o sobie „pasjonat sportu” i od razu dodamy, że nie tylko siłowego. Zakochany w piłce ręcznej, jest zawodnikiem AZS-u AGH Kraków.

Magister fizjoterapii. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Mocno interesuje się przygotowaniem motorycznym oraz treningiem medycznym. Jego zajawką jest neurologia. I jeszcze podróżowanie.