Nasi trenerzy

Sebastian Szadowski
Zarażający optymizmem absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego (kierunek: wychowanie fizyczne oraz edukacja dla bezpieczeństwa) i uczestnik wielu kursów (sam już się pogubił i nie potrafi zliczyć, ile ich było). Ma 10-letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom, zna się na trenowaniu jak mało kto. W pracy z podopiecznymi zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły.
Dusza towarzystwa, ma anegdotę i ripostę na każdą okazję.Można próbować go przegadać, ale po co? Kto raz przyjdzie do niego na trening, będzie chciał wracać.
Wszystkim powtarza, że droga do celu – np. do poprawy stanu zdrowia lub osiągnięcia wymarzonej sylwetki – nie musi być drogą przez mękę. Jego uśmiech i zaangażowanie podpowiadają natomiast, że to może i powinna być droga pełna fascynujących przygód.

Artur Suchań
Każda zmiana zaczyna się w głowie. Nie bez powodu za kierunek swojego wykształcenia Artur obrał psychologię ze specjalizacją sportową. Poprawa sylwetki i jednoczesna praca nad ogólną sprawnością ruchową to jego główne zainteresowania treningowe.
Spec od kalisteniki. Uważa, że człowiek jest stworzony do ruchu. Pytany o przepis na dobrą formę, odpowiada, że do ćwiczeń (z ciężarem lub własną masą ciała) trzeba dołożyć pozytywne nastawienie i trochę cierpliwości.
A co po treningu? Trochę rymuje, medytuje, morsuje, wierząc, że tylko spokój nas uratuje.

Basia Tomas
Pozytywna i uśmiechnięta, stworzona do pracy z ludźmi. Pani magister fizjoterapii, dumna absolwentka AWF Kraków.
W przeszłości tancerka jazzowa z kilkoma całkiem niezłymi osiągnięciami na koncie. Uwielbia pomagać innym w osiąganiu ich celów i wierzy, że zaangażowanie i dyscyplina to przepis na sukces. Specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym, rzecz jasna nie tylko tancerzy.
Wielka fanka kryminałów, zarówno tych do przeczytania jak i obejrzenia.

Piotrek Brzezicki
Krążą legendy, że ktoś wie na temat ruchu i mobilności więcej niż on, ale to tylko legendy. Przede wszystkim jest praktykiem, a nie teoretykiem. Otwarty na różne dyscypliny, praktykował m.in. trening kulturystyczny, trójbój siłowy, trening z kettlebell, trening z TRX, trening funkcjonalny, capoeirę, gimnastykę, animal flow czy jogę.
Jeśli zapytacie go po co to wszystko, odpowie: „Różne techniki treningowe mają być ścieżką prowadzącą do odzyskania świadomości swojego ciała i do umiejętnego używania go w każdej sytuacji. Nie my mamy służyć wzorcom ruchowym, ale one nam.”.
Wierzy, że sprawność fizyczna to coś więcej niż tylko ćwiczenia, spalanie kalorii i osiąganie celów. To praktyka na całe życie.

Paweł Kudela
Przez lata wyczynowo trenował pływanie, startował w zawodach i, są na to dowody, odnosił sukcesy. Na szczęście na lądzie też sobie świetnie radzi 😉
Podczas treningu skrupulatnie zwraca uwagę na każdy szczegół, bo uważa, że za zmianą sylwetki podopiecznego powinna iść poprawa ogólnej sprawności fizycznej. Pasjonuje się trójbojem siłowym i psychologią, którą zresztą wybrał na kierunek kształcenia.

Mateusz Bednarek
Sam mówi o sobie „pasjonat sportu” i od razu dodamy, że nie tylko siłowego. Zakochany w piłce ręcznej, jest zawodnikiem AZS-u AGH Kraków.
Magister fizjoterapii. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Mocno interesuje się przygotowaniem motorycznym oraz treningiem medycznym. Jego zajawką jest neurologia. I jeszcze podróżowanie.

Sebastian Szymczak
Człowiek wielu talentów. Absolwent krakowskiej AWF, instruktor gimnastyki korekcyjnej, prywatnie fan piłki nożnej. Przede wszystkim jednak pasjonuje się dietetyką. To na niego dzień w dzień spadają pytania: „co jeść, by się najeść?”, „jakie produkty wybierać?” albo „czy raz w tygodniu mogę pożreć BicMaca?”. I cierpliwie na nie odpowiada. Ponadto specjalizuje się w treningu sylwetkowym, korekcji wad postawy oraz przygotowaniu motorycznym.
No dobra, pochwalmy go na koniec, bo przecież sukcesy w sportach sylwetkowych nie odnoszą się same. A on ma na koncie m.in. srebrny medal mistrzostw Polski federacji WBBF, złoty medal mistrzostwach Polski federacji WPF, złoty medal mistrzostw Europy federacji WBBF.

Michał Nazarkiewicz
W sporcie zakochany od dziecka. Trenował wiele dyscyplin, co dziś pomaga mu w urozmaiconej pracy z podopiecznymi. Zaczynał od hokeja, potem przerzucił się na unihokej, następnie skręcił w stronę sportów walki. Sportową wiedzę pogłębił w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Jeśli nie ma go na treningu, to pewnie chodzi po górach. Pasjonuje się też fotografią i montażem wideo.

Klaudia Sowa
Ma w domu całe pudło medali. Od 15. roku życia zawodowo trenowała kajakarstwo, a to sport, który wymaga wyśmienitego przygotowania siłowego. Stawała na podium mistrzostw Polski oraz zawodów międzynarodowych.
W pracy z podopiecznymi stawia m.in. na sprawność. Podpowiada, co zrobić, by cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata, ale też: jak poprawić siłę, mobilność i kondycję. Na dodatek pomaga walczyć z bólem i wadami postawy. Korzysta przy tym z wiedzy zdobytej na studiach na kierunku fizjoterapia.
Trudno się z nią nudzić i przy niej nie uśmiechać. Uwielbia kontakt z naturą i ma wielką słabość do czworonogów. A już zwłaszcza do psiaków!