Nasi trenerzy

Sebastian Szadowski trener personalny FitNow

Sebastian Szadowski

Zarażający optymizmem absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego (kierunek: wychowanie fizyczne oraz edukacja dla bezpieczeństwa) i uczestnik wielu kursów (sam już się pogubił i nie potrafi zliczyć, ile ich było). Ma 10-letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom, zna się na trenowaniu jak mało kto. W pracy z podopiecznymi zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Dusza towarzystwa, ma anegdotę i ripostę na każdą okazję.Można próbować go przegadać, ale po co? Kto raz przyjdzie do niego na trening, będzie chciał wracać.

Wszystkim powtarza, że droga do celu – np. do poprawy stanu zdrowia lub osiągnięcia wymarzonej sylwetki – nie musi być drogą przez mękę. Jego uśmiech i zaangażowanie podpowiadają natomiast, że to może i powinna być droga pełna fascynujących przygód.

Artur Suchań trener personalny FitNow

Artur Suchań

Każda zmiana zaczyna się w głowie. Nie bez powodu za kierunek swojego wykształcenia Artur obrał psychologię ze specjalizacją sportową. Poprawa sylwetki i jednoczesna praca nad ogólną sprawnością ruchową to jego główne zainteresowania treningowe.

Spec od kalisteniki. Uważa, że człowiek jest stworzony do ruchu. Pytany o przepis na dobrą formę, odpowiada, że do ćwiczeń (z ciężarem lub własną masą ciała) trzeba dołożyć pozytywne nastawienie i trochę cierpliwości.

A co po treningu? Trochę rymuje, medytuje, morsuje, wierząc, że tylko spokój nas uratuje.

Basia Tomas trenerka personalna FitNow Kraków

Basia Tomas

Pozytywna i uśmiechnięta, stworzona do pracy z ludźmi. Pani magister fizjoterapii, dumna absolwentka AWF Kraków.

W przeszłości tancerka jazzowa z kilkoma całkiem niezłymi osiągnięciami na koncie. Uwielbia pomagać innym w osiąganiu ich celów i wierzy, że zaangażowanie i dyscyplina to przepis na sukces. Specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym, rzecz jasna nie tylko tancerzy.

Wielka fanka kryminałów, zarówno tych do przeczytania jak i obejrzenia.

Piotr Brzezicki trener personalny FitNow

Piotrek Brzezicki

Krążą legendy, że ktoś wie na temat ruchu i mobilności więcej niż on, ale to tylko legendy. Przede wszystkim jest praktykiem, a nie teoretykiem. Otwarty na różne dyscypliny, praktykował m.in. trening kulturystyczny, trójbój siłowy, trening z kettlebell, trening z TRX, trening funkcjonalny, capoeirę, gimnastykę, animal flow czy jogę.

Jeśli zapytacie go po co to wszystko, odpowie: „Różne techniki treningowe mają być ścieżką prowadzącą do odzyskania świadomości swojego ciała i do umiejętnego używania go w każdej sytuacji. Nie my mamy służyć wzorcom ruchowym, ale one nam.”.

Wierzy, że sprawność fizyczna to coś więcej niż tylko ćwiczenia, spalanie kalorii i osiąganie celów. To praktyka na całe życie.

Paweł Kudela

Przez lata wyczynowo trenował pływanie, startował w zawodach i, są na to dowody, odnosił sukcesy. Na szczęście na lądzie też sobie świetnie radzi 😉

Podczas treningu skrupulatnie zwraca uwagę na każdy szczegół, bo uważa, że za zmianą sylwetki podopiecznego powinna iść poprawa ogólnej sprawności fizycznej. Pasjonuje się trójbojem siłowym i psychologią, którą zresztą wybrał na kierunek kształcenia.

Mateusz Bednarek trener FitNow Zabłocie

Mateusz Bednarek

Sam mówi o sobie „pasjonat sportu” i od razu dodamy, że nie tylko siłowego. Zakochany w piłce ręcznej, jest zawodnikiem AZS-u AGH Kraków.

Magister fizjoterapii. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Mocno interesuje się przygotowaniem motorycznym oraz treningiem medycznym. Jego zajawką jest neurologia. I jeszcze podróżowanie.

Sebastian Szymczak trener personalny FitNow Kraków

Sebastian Szymczak

Człowiek wielu talentów. Absolwent krakowskiej AWF, instruktor gimnastyki korekcyjnej, prywatnie fan piłki nożnej. Przede wszystkim jednak pasjonuje się dietetyką. To na niego dzień w dzień spadają pytania: „co jeść, by się najeść?”, „jakie produkty wybierać?” albo „czy raz w tygodniu mogę pożreć BicMaca?”. I cierpliwie na nie odpowiada. Ponadto specjalizuje się w treningu sylwetkowym, korekcji wad postawy oraz przygotowaniu motorycznym.

No dobra, pochwalmy go na koniec, bo przecież sukcesy w sportach sylwetkowych nie odnoszą się same. A on ma na koncie m.in. srebrny medal mistrzostw Polski federacji WBBF, złoty medal mistrzostwach Polski federacji WPF, złoty medal mistrzostw Europy federacji WBBF.

Michal Fitnow Krakow trener personalny

Michał Nazarkiewicz

W sporcie zakochany od dziecka. Trenował wiele dyscyplin, co dziś pomaga mu w urozmaiconej pracy z podopiecznymi. Zaczynał od hokeja, potem przerzucił się na unihokej, następnie skręcił w stronę sportów walki. Sportową wiedzę pogłębił w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Jeśli nie ma go na treningu, to pewnie chodzi po górach. Pasjonuje się też fotografią i montażem wideo.

Trenerka personalna FitNow Kraków

Klaudia Sowa

Ma w domu całe pudło medali. Od 15. roku życia zawodowo trenowała kajakarstwo, a to sport, który wymaga wyśmienitego przygotowania siłowego. Stawała na podium mistrzostw Polski oraz zawodów międzynarodowych.

W pracy z podopiecznymi stawia m.in. na sprawność. Podpowiada, co zrobić, by cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata, ale też: jak poprawić siłę, mobilność i kondycję. Na dodatek pomaga walczyć z bólem i wadami postawy. Korzysta przy tym z wiedzy zdobytej na studiach na kierunku fizjoterapia.

Trudno się z nią nudzić i przy niej nie uśmiechać. Uwielbia kontakt z naturą i ma wielką słabość do czworonogów. A już zwłaszcza do psiaków!