7 PRAWD UTRATY TŁUSZCZU…

7 PRAWD UTRATY TŁUSZCZU…

7 PRAWD UTRATY TŁUSZCZU… 1550 650 admin

Pomimo to, wśród całego tego bałaganu można napotkać pewne powtarzające się uniwersalne prawdy, które przetrwały próbę czasu. Choć różne trendy przychodzą i odchodzą, istnieje kilka zasad, które zawsze będą prawdziwe i niewątpliwie pomogą osiągnąć cel.

Nie zdając sobie sprawy z tych prawd, znacząco zmniejszasz swoje szanse na sukces, dlatego ważne jest, by je poznać i wszystkie wziąć pod uwagę.

Przystąpmy zatem do rzeczy, oto kilka uniwersalnych prawd utraty tłuszczu, które mają zastosowanie w niemal każdym programie odchudzania.

1. Utrata tłuszczu zawsze daje lepsze rezultaty w połączeniu z ćwiczeniami
Najważniejsza zasada, która wytrzymała próbę czasu to fakt, że wskaźnik sukcesu zawsze pójdzie w górę, jeśli do odpowiedniej diety dołączysz program treningowy.

Choć dieta zawsze będzie najważniejszym aspektem sukcesu, to połączenie jej z planem ćwiczeń, pozwoli zachować masę mięśniową, przez co będziesz wyglądać o wiele lepiej, gdy ukończysz program utraty wagi.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś kogoś, kto zrzucając sporą ilość tłuszczu pozbywa się jednocześnie masy mięśniowej, to wiesz jak kiepsko to wygląda.

Gdy podejmujesz się zrzucenia kilogramów, chcesz spalić tłuszcz, a nie mięśnie. To duża różnica, a regularne ćwiczenia są kluczem, by szala zwycięstwa przechyliła się na twoją stronę.

2. Osoby, które mają wszystko zaplanowane, łatwiej osiągają sukces
Druga prawda mówi o tym, że ludzie, którzy poświęcą trochę czasu na dokładne przygotowanie planu ćwiczeń i diety, tak, że przed każdym treningiem wiedzą dokładnie co będą danego dnia robić na siłowni, a wieczorem wiedzą co będą jeść następnego dnia, mają dużo większą szansę na osiągnięcie sukcesu.

Jeśli liczysz na wyniki, potrzebujesz czegoś w rodzaju mapy, by dostać się do celu. W przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz po prostu jeździć w kółko.