ZASADA CZTERECH…

4 kluczowe kroki do odnalezienia wewnętrznej motywacji...

wtorek, 6 Listopad 2018

„Ja (twoje imię), będę jednym z tych wspaniały ludzi, którzy dokonali ogromnej transformacji własnego ciała i życia, ponieważ teraz już wierzę we własny umysł i wiem, że nie jestem inny niż oni i zrobię wszystko, co trzeba by dokonać transformacji. Nie mam wątpliwości w tej kwestii, a czas na mój sukces właśnie nadszedł!”
Zapisz sobie to oświadczenie pogrubionymi literami. Przyklej sobie w sypialni. Zrób kolejną kopię i powieś ją w łazience. Kontynuuj, aż kartka z tekstem znajdzie się w każdym pomieszczeniu. Możesz już przestać myśleć negatywnie, ponieważ robisz to dla siebie, dla twojej rodziny lub bliskich i dla wszystkich, którzy wierzą w ciebie tak, jak powinieneś wierzyć w samego siebie.
To co wcześniej uważałeś za niemożliwe, powinieneś teraz uznać za swój cel. Jeśli potrzebujesz motywującej historii, która pomoże ci go osiągnąć, przyjrzyj się historii niejednego kulturysty jeżdżącego na wózku inwalidzkim. Tak, zgadza się, to kulturyści, którzy są inwalidami !!!

Krok 4. Zabierz to ze sobą do wieczności i jeszcze dalej! Tak, stosuję cytat z bajki stworzonej przez Disneya i Pixar, by opisać motywację. Ale czy ktoś będzie się spierał, że Toy Story nie jest inspirującym filmem? Buzz Astral musiał w siebie uwierzyć zanim podjął życiową decyzję. Historie o pewności siebie i mocy umysłu są wszędzie.
Gdy już powiedziałeś swoją mantrę siedem razy na głos, możesz zacząć odczuwać jej siłę. Może nie masz planu działania, ale wiesz, w jaki sposób odnieść sukces. Masz nową energię. Masz większą pewność siebie.
W twoim umyśle, transformacja już się zakończyła. Wszystko, co musisz teraz zrobić to podjąć środki fizyczne, by transformacja stała się rzeczywistością. Na szczęście dla ciebie, jesteś już w dobrym miejscu. Możesz uzyskać szczegółowy plan odżywiania i treningu tutaj: Fitnow.pl
Znajdź plan treningowy i plan dietetyczny, by dopasować go do poziomu twojej sprawności fizycznej (początkujący, średnio-zaawansowany, zaawansowany).
Gdy zawiedziesz się na sobie, nie zachowasz diety albo będziesz czuł się winny z powodu opuszczonego treningu, powtórz mantrę i odwiedź Fitnow.pl, by znaleźć nowe źródła inspiracji.
Pamiętaj; Przemiana ciała to nie kwestia jednego dnia, weź swoje życie we własne ręce i poświęć się, by stać się szczęśliwszym i zdrowszym.