ZASADA CZTERECH…

ZASADA CZTERECH…

ZASADA CZTERECH… 1550 650 FitNow - treningi personalne

Musimy zobaczyć wyniki, by uwierzyć w plan działania… Powiedzenie pochodzi z czasów biblijnych. To prawda bardzo stara i powszechna. Współcześnie nadal ludzie powielają ten kontrowersyjny konflikt pomiędzy dowodem empirycznym, a wiarą. To, co możesz zobaczyć na własne oczy i ocenić za pomocą zmysłów zwykle przeważa w życiu codziennym. Od szkoły, pracy aż po fitness, podążamy za twardymi, niezbitymi dowodami.
Odżywianie, trening fizyczny i suplementacja – trzy kluczowe sfery fitnessu są zdominowane przez fakty, naukę i wyniki. Musimy zobaczyć wyniki, by uwierzyć w plan.
Ale co się dzieje ze zmotywowaną osobą, która postępuje zgodnie z własnym planem? Czy możesz „zobaczyć” jej wewnętrzny pęd, siłę woli, determinację, inspirację i motywację? Niestety nie. Pierwszy krok w kierunku kształtowania ciała musimy zrobić we własnym umyśle – gdzie nie możemy nic zobaczyć.
Przedstawiamy analizę sposobów na zmotywowanie się raz i na zawsze. Będziesz musiał zacząć wierzyć w siebie wystarczająco mocno, by trzymać się programu zanim zobaczysz jakiekolwiek wyniki.

Krok 1. Zmień historię swojej diety… Pierwszym krokiem, który musisz zrobić nie jest zapisanie się na siłownię, ani powiedzenie: „Ok, dzisiaj zaczyna się pierwszy dzień mojej diety”. Zamiast tego, zmień swój sposób myślenia na temat diety i/lub procesu przemiany.
Przemiana nie zachodzi sama z siebie. Nie istnieje żaden magiczny suplement ani szczęśliwy metabolizm, który można zyskać dzięki genetyce. Ok, na milion może być jedna lub dwie osoby z takim metabolizmem. Ale niezależnie od tego, czy możesz kupić najlepszy suplement albo zatrudnić najlepszych trenerów, nadal możesz zmienić swoje życie.
Często powierzchowne cele sprawiają, że ludzie szybciej się poddają, a nawet czerpią mniejszą przyjemność z dążenia do zasadniczego celu. Musisz naprawdę chcieć się zmienić. Nie dlatego, że chcesz być napakowany i znaleźć się na okładce czasopisma, nie dlatego, że chcesz przyciągać uwagę jak czołowy piłkarz, nie dlatego, że chcesz dowieść coś ludziom, którzy cię oceniali albo przezywali. Osiągnięcie któregokolwiek z tych celów może mieć pozytywny wpływ na twoją transformację, ale nie będzie to twoja wieczna siła napędowa. Skup się na tym, co nazywamy „nieograniczoną motywacją”, by z wszystkim sobie poradzić.
Mówimy tutaj o zmianie stylu życia na lepszy. Więcej energii. Więcej szczęścia. Lepsze relacje z przyjaciółmi i rodziną. Lepsze wewnętrzne „ja”, które będzie pasować do twojego bardziej seksownego, zewnętrznego „ja”. Na zawsze. Jeśli takie myśli mogą cię zmotywować, jesteś na dobrej drodze.