JAK ZWIĘKSZYĆ MASĘ???

SRATEGIE PLANOWANIA, HARMONOGRAM I DYSCYPLINA...

czwartek, 3 Grudzień 2015

Jedz posiłki bogate w kalorie…Nie powinieneś nigdy rezygnować z jedzenia warzyw, ale pamiętaj, że 100 gram ryżu ma o 350 kalorii więcej niż 100 gram szpinaku. Potrzebujesz składników odżywczych zawartych w warzywach, ale łączenie ich z pożywieniem bogatym w kalorie pomoże ci dostarczyć niezbędną ich ilość, by przybrać na wadze.
Makaron; Gdy już osiągniesz swój cel, makaron pełnoziarnisty i makarony na bazie komosy ryżowej będą lepsze dla zdrowia, ale by zyskać na wadze, potrzebujesz białego makaronu. Dodawaj warzywa do sosu, by uzupełnić posiłek w składniki odżywcze i mięso, by spożywać odpowiednią ilość białka.
Surowe mleko pełnotłuste; Niezależnie od tego, czy dorastając piłeś mleko, czy nie, to jeden z ulubionych sposobów na zyskanie na wadze wśród sportowców. Surowe mleko to najzdrowsza i najbardziej naturalna opcja, ale pełnotłuste mleko z całą pewnością pomoże ci zyskać kilka dodatkowych kilogramów. Staraj się pić dwie szklanki dziennie, jako dodatek do twojej diety.
Orzechy; Chociaż wspomnieliśmy o nich już w sekcji o przekąskach, warto również dodać, że orzechy są pełne kalorii, tłuszczu oraz białka, które potrzebne są twojemu ciału dla rozrostu. Są świetne między posiłkami. Wypróbuj również masło z migdałów, które jest zdrowsze od masła z orzechów ziemnych (które tak naprawdę wcale nie są orzechami).

Zaplanuj swój atak. Jeśli zwiększasz ilość dziennie przyjmowanego jedzenia, musisz to rozplanować, inaczej ci się nie powiedzie. Gdy jesteś w domu, zwykle jesz to, co masz w lodówce, więc planuj z wyprzedzeniem, przygotowuj podwójne porcje i nie pozwól, byś kiedykolwiek mógł powiedzieć: „nie ma nic do jedzenia“.
Zakupowa niedziela; Przygotuj się na tydzień i idź na zakupy. Wszystkie plany na tydzień będą dobrze ze sobą współgrały, jeśli rozpoczniesz tydzień z w pełni wyposażoną lodówką. To proste.
Gotuj raz dziennie; Przygotowywanie wszystkich posiłków wieczorem na następny dzień brzmi czasochłonnie, ale wcale tak nie jest. Jeśli trenujesz wieczorem, zalecamy przygotowywanie posiłków na następny dzień, gdy cieszysz się ucztą po treningu.
Przekąski powinny być wszędzie; W biurze, w domu, w torbie, którą zabierasz na siłownię, w samochodzie. Zawsze miej przy sobie zdrowe, naturalne przekąski jak batony i mieszanka orzechów. Nie dopuść do tego, by złapał cię głód.
Mobilne jedzenie; Prawdopodobnie nadszedł czas, by zainwestować w chłodziarkę odpowiednich rozmiarów, żebyś mógł zabierać ze sobą posiłki na cały dzień, niezależnie od tego, gdzie idziesz. Może to brzmieć dość ekstremalnie, ale jeśli chcesz się zmienić, musisz zmienić pewne nawyki.

Śledź swoje postępy Ciało wprawione w ruch pozostaje w ruchu. Gdy zobaczysz swoje postępy, pozostaniesz w ruchu. To jest właśnie klucz do radzenia sobie z mentalną stroną programów treningowych oraz diet.
Zrób sobie zdjęcie; Dobrze wiesz, że tego chcesz. W porządku. Używanie zdjęć do śledzenia własnego postępu jest łatwym sposobem na zmotywowanie się do podążania właściwą ścieżką. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż porównywanie własnych zdjęć "przed" i "po".
Kontroluj swoją wagę; To nie powinno być trudne. Jeśli przybierasz na wadze, rób to samo, co do tej pory. Jeśli nie, trzeba coś z tym zrobić. Pamiętaj o obciążonych treningach, jedzeniu bogatym w kalorie i dużej ilości odpoczynku.