TRENING PODŚWIADOMOŚCI…

TRENING PODŚWIADOMOŚCI…

TRENING PODŚWIADOMOŚCI… 300 452 FitNow - treningi personalne

Sposób myślenia jest czymś, czego większość ludzi tak naprawdę nie stara się zmienić. Uważamy to za coś, co z góry zostało zaprogramowane i dane nam do wykorzystania w życiu.
Wiele osób uważa swój sposób myślenia za stałą i niezmienną część osobowości. Nic nie poradzą na to, że są jacy są. Chcą się zmienić, lecz nie są w stanie.
Jeśli to samo dotyczy ciebie, usiądź wygodnie i doczytaj ten artykuł do końca. Pokażę ci jak możesz ćwiczyć swoją podświadomość, by osiągnąć sukces, którego szukasz i na który ciężko pracujesz…

Trening podświadomości… Trening, który ma na celu sprawić, by twoja podświadomość była zgodna z świadomym myśleniem, nie wymaga żadnych tajemnych sztuk manipulacji umysłem, które widywałeś pewnie w filmach Sci-Fi. Po prostu potrzeba chęci zmiany i radykalnego planu.
Istnieją pewne zasady, według których musisz żyć, by osiągnąc sukces. Zacznij ich przestrzegać już dziś…

Co cię wstrzymuje? Zdecyduj co musi się zmienić. Jaka część twojej podświadomości cię wstrzymuje? Brak pomysłu na sukces? Brak wiary we własne siły? Brak umiejętności? Co mówi twoja podświadomość, co sprawia, że sam zaczynasz wierzyć iż nie jesteś w stanie osiągnąć celu?
Przemyśl i wskaż to co mówi ci podświadomość. To najprawdopodobniej jest źródło twojego problemu. Gdzieś w środku po prostu wiesz, że nie da się tego dokonać i już, lecz przecież nie można zostawić tego bez wyjaśnienia. Dlaczego nie da się tego dokonać? Jakie jest tego uzasadnienie?
Pomyśl o tym w następujący sposób: masz swoją podświadomość, która wpływa na świadome myślenie, które kontroluje i napędza twoje ruchy. Jeśli twoja podświadomość mówi ci, że nie dasz rady wykonać kolejnych 5 powtórzeń, wpłynie to na świadome myślenie i uwierzysz, że naprawdę nie jesteś w stanie ich wykonać, przez co prawdopodobnie nie ukończysz serii, ponieważ uznasz, że ostatnie 5 powtórzeń jest ponad twoje siły.

Zanotuj negatywy… Zdecyduj jakie zmiany należy wprowadzić w odniesieniu do twojej podświadomości. Brak pewności siebie, strach przed porażką, „nie da się i już”, co twoja podświadomość ci podpowiada? Właśnie na tym trzeba się skupić. Właśnie to trzeba zmienić.
Gdy już wskazałeś co cię powstrzymuje, pomyśl o tym czego potrzebujesz, by to zmienić. Na przykład: „Nie mogę być nauczycielem, ponieważ nie jestem wystarczająco mądry, lub nie mam dyplomu.” Przeciwieństwem będzie: „Jestem wystarczająco mądry i wystarczająco przygotowany, by robić wszystko co jest moją pasją w życiu. Jeśli jest to nauczanie, będę uczył.”