TRENING PODŚWIADOMOŚCI…

TRENING PODŚWIADOMOŚCI…

TRENING PODŚWIADOMOŚCI… 300 452 FitNow - treningi personalne

To musi być twój nowy sposób myślenia. Twoja negatywnie nastawiona natura będzie chciała zrobić odwrotnie, ponieważ do tej pory tak robiła przez całe twoje życie. Przełam to, pokonaj złe nastawienie swojej podświadomości!

Stosuj swoje nowe myślenie każdego dnia… Musisz przełamać nawyk podświadomości, która stara się uporczywie wpływać na twoje świadome myślenie. Jeśli twoim celem jest zrzucenie 40kg tłuszczu w ciągu roku, musisz wizualizować sobie ten cel każdego dnia.
Możesz recytować sobie swoje nowe myśli i cele każdego dnia, tak często jak trzeba. Zapisz je i czytaj każdego ranka. „Zrzucę 40kg przez dietę i ciężką pracę przez najbliższe 10-12 miesięcy”.
Sprawianie, by cel był czymś więcej niż tylko jednorazową deklaracją pomoże ci utrzymać zdecydowanie i zmusi podświadomość do dostosowania się do nowego myślenia. To może odnosić się także do celów niezwiązanych z fitnessem.
Im częściej będziesz o tym myślał, tym większą zmianę zobaczysz. To nie stanie się w ciągu jednej nocy, najpierw musisz zobowiązać się do zmian w 100% i uświadomić sobie, że zawsze mogą zdarzyć się wzloty i upadki.
Super jest fakt, że im bardziej nastrajasz się pozytywnie, tym bardziej twoja podświadomość przejmuje ten tok myślenia i wierzy, że to prawda. Kroki, które będziesz teraz podejmował będą napędzane twoją pewnością co do odniesienia przyszłego sukcesu. Wierzysz w siebie tak bardzo, że już praktycznie osiągnąłeś wszystko, do czego dążysz.

Przyjmij chwilową porażkę.. No i nie udało się… też mi wielkie rzeczy. Przecież wiesz, że odniesiesz sukces, po prostu coś poszło nie tak. Przemyśl to, zreorganizuj plan działania, odnajdź słabe punkty, które zawiodły ostatnim razem i teraz spróbuj starając się jeszcze bardziej!
Istnieją dwa powody, dla których ludziom nie udaje się osiągnąć sukcesu:

  • Cel jest nadmiernie trudny/nieosiągalny
  • Ze względu na nieprzewidziane życiowe bądź zdrowotne okoliczności

Obydwa powody można podważyć i uniknąć powtórki przy drugim podejściu. Wszystko skupia się na tym co sam sobie powtarzasz. Jeśli sam nauczysz się wierzyć, że wszystko będzie dobrze – to tak właśnie będzie.