TRENING NA PRZETRWANIE…

TRENING NA PRZETRWANIE…

TRENING NA PRZETRWANIE… 309 450 FitNow - treningi personalne

Zaleta; Będziesz trenował prawdopodobnie ciężej niż kiedykolwiek. Te treningi nie są po to byś urządzał sobie przechadzki na bieżni i od czasu do czasu podnosił ciężary. Nie odbywa się ich indywidualnie. Podczas całego treningu ktoś będzie ci mówił, co masz zrobić. To trochę jak zajęcia, więc będziesz trenował z innymi ludźmi. W crossficie trenerów nazywa się instruktorami i to nie bez powodu. Naprawdę będą cię instruować podczas treningu, upewniając się, że zachowujesz prawidłową postawę i że naprawdę otrzymujesz dobry trening. Oni nie zamierzają ci niczego ułatwiać. Mają na ciebie naciskać. To właśnie jest ideą crossfitu.

Zaleta; Większość treningów jest krótka. Ale! Ponieważ są krótkie, odbywają się w szybkim tempie i są bardzo intensywne. Świetnie sprawdzają się dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu. Podczas wykonywania treningu crossfit dostajesz pewne ćwiczenie, a twoim zadaniem jest sprawdzenie jak dużo powtórzeń zdołasz wykonać w określonym czasie. Na przykład trening może składać się z pompek i będziesz miał jedną minutę, by wykonać jak najwięcej pompek. Możesz więc spędzić na siłowni od 20 do 30 minut.

Zaleta; Zawsze masz jakieś wsparcie. Społeczność crossfit jest naprawdę jak drużyna, a ludzie, z którymi trenujesz są jak członkowie twojej ekipy. Jeśli kiedykolwiek trenowałeś crossfit, wiesz o czym mówię. Gdy tylko wejdziesz na siłownię, powitają cię z otwartymi ramionami. Do wykonywania wielu ćwiczeń potrzebny jest partner więc musicie współpracować. Trenerzy będą naciskać, ale również wspierać – to świetnie wyszkoleni motywatorzy. Będą cię wspierać, żebyś skończył trening. Wracając na zwykłą siłownię, pewnie ich najbardziej będzie ci brakowało. Nikt nie motywowałby cię do wykonania kilku kolejnych powtórzeń. To jedna z największych zalet crossfit.