SILNY ŚRODEK…

SILNY ŚRODEK…

SILNY ŚRODEK… 1550 650 FitNow - treningi personalne

POGROMCA MITÓW # 1; SZALONE BRZUSZKI… Wykonywanie milionów brzuszków nie prowadzi do uzyskania zwartych i wyrzeźbionych mięśni brzucha. Prawda jest taka, że każdy ma mięśnie brzucha, są one po prostu ukryte pod (mniejszą lub większą) warstwą tłuszczu. Jeśli chcesz mieć widoczne mięśnie, musisz skupić się na spaleniu warstwy tłuszczu, która może pokrywać twój brzuch. Kluczem jest tutaj odpowiedni trening mięśni brzucha kilka razy w tygodniu i jednoczesne skupienie się na spalaniu tłuszczu poprzez stosowanie odpowiedniej diety i wykonywanie ćwiczeń siłowych i kondycyjnych całego ciała.

POGROMCA MITÓW # 2; GŁODUJĄCA OFIARA… Próbując pozbyć się tłuszczu, możesz skusić się na zastosowanie jednej z tych szalonych diet o niskiej ilości kalorii. Nie rób tego! Twoje ciało potrzebuje paliwa. Brak jedzenia oznacza brak paliwa. Brak paliwa oznacza BRAK MIĘŚNI! Możesz zmniejszyć ilość przyjmowanych kalorii, by BEZPIECZNIE spalić więcej tłuszczu, ale nigdy nie głodź się stosując dietę o niskiej ilości kalorii (mniej niż 1200 kalorii dziennie). Diety tego typu zwykle nie zapewniają niezbędnych substancji odżywczych, których twoje ciało potrzebuje, by przeżyć i prowadzić normalne funkcje życiowe. Mogą one również wpływać na poziom twojej energii i sprawiać, że będziesz zbyt zmęczona, by wykonywać codzienne czynności – nie wspominając już o trenowaniu, by zyskać płaski brzuch!

POGROMCA MITÓW # 3; OSZUKANA PRZEZ SPALACZE TŁUSZCZU… Wiele tabletek dietetycznych obiecuje płaski brzuch w krótkim czasie; jednak żaden suplement nie przemieni magicznie środkowej części twojego ciała. Niektóre suplementy mogą pomóc, ale nie zadziałają, jeśli nie stosujesz odpowiedniej diety i nie ćwiczysz regularnie.
Podsumowanie jest takie: Odpowiednie odżywianie + Regularne ćwiczenie + Odpowiedni trening korpusu = Stonowany, zwarty, płaski brzuch!!!