10 NIETRADYCYJNYCH ĆWICZEŃ BRZUCHA…

10 NIETRADYCYJNYCH ĆWICZEŃ BRZUCHA…

10 NIETRADYCYJNYCH ĆWICZEŃ BRZUCHA… 1550 650 FitNow - treningi personalne

Gdy już będziesz szczupły, możesz im nadać wyglądu 3D za pomocą ćwiczeń takich jak wznosy nóg w pozycji wiszącej (zakładając, że przejdziesz konieczne progresywne ćwiczenia siłowe, by być w stanie je wykonać), co zwiększy rozmiar mięśni brzucha i bardziej je podkreśli.
Powinieneś również wiedzieć, że najlepszym sposobem na nabawienie się dyskopatii jest powtarzalne zginanie się, które ma miejsce podczas wykonywania tradycyjnych brzuszków i płaskich brzuszków z dużą ilością powtórzeń. Czyli te ćwiczenia odpadają.
Najlepszym sposobem jest trenowanie mięśni brzucha dla siły i stabilności za pomocą ćwiczeń wymienionych poniżej. Dzięki temu uzyskasz lepszą budowę, zmniejszysz ból w dolnym odcinku pleców i uzyskasz mięśnie twarde jak skała.

1. Waga w zwisie przodem…Nie widziałem jeszcze ćwiczenia, które by uwydatniało i wzmacniało mięśnie lepiej niż to. Ustaw sztangę lub kółka gimnastyczne na wysokości klatki piersiowej i chwyć za nie jakbyś chciał się położyć się na plecach. Unosząc nogi z ziemi, przejdź do pozycji embrionalnej i staraj się utrzymać plecy w pozycji równoległej do ziemi. Zatrzymaj się w tej pozycji na 10-30 sekund. Gdy ćwiczenie stanie się dla łatwiejsze, wykonując je spróbuj ustawić nogi w prostej lini z korpusem oraz horyzontalnie z podłogą.

2.Poziomka…Jeśli widziałeś mięśnie brzucha gimnastyka to wiesz jak efektywne jest to ćwiczenie. Jeżeli nie jesteś wystarczająco silny, by wykonywać to ćwiczenie na kółkach gimnastycznych, możesz stosować dwie poręcze gimnastyczne albo stołki / ławeczki równej wysokości. Wspieraj się w górnej części i ugnij obydwa kolana pod kątem 90 stopni. A teraz unoś uda aż będą w pozycji równoległej z podłogą. Gdy ćwiczenie stanie się łatwiejsze, próbuj wyprostować nogi. Zatrzymaj się w tej pozycji na 10-30 sekund w każdej serii.

3. Wyciskanie w pionie – jedną ręką…Chwyć jedną hantlę lub kettlebell i wyciskaj ją prosto nad głową. Pamiętaj, by zatrzymać się podczas pełnego wyprostu ramienia na sekundę lub dwie, gdy wszystkie mięśnie środkowej części ciała zostaną napięte. Równoważenie obciążenia poprzez wykonywanie ćwiczenia jedną ręką ogromnie zwiększa obciążenie kładzione na mięśnie skośne brzucha.