LISTA POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH…

LISTA POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH…

LISTA POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH… 300 451 FitNow - treningi personalne

Oczyszczanie organizmu nie ogranicza się wyłącznie do stosowania odpowiedniej diety. Prawdziwy detoks to holistyczne podejście do zdrowia i dbanie o siebie w każdym aspekcie. Jeśli zależy Wam na całkowitej odnowie w Nowym Roku wykorzystajcie tych kilka prostych porad. Do listy postanowień noworocznych dopiszcie detoks. Początek stycznia to idealny czas, by wprowadzić zdrowe zmiany…

Dieta…Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy tym, co jemy. Wyrzućcie ze swojej diety śmieciowe i przetworzone jedzenie. Unikajcie słodyczy, ciastek i słonych przekąsek. Postawcie na naturę! W Waszej diecie powinno znaleźć się dużo świeżych warzyw i owoców, naturalne soki, woda kokosowa i zielona herbata. Składniki zawarte w tych produktach pomogą oczyścić organizm, a witaminy i minerały zadbają o zdrowie.

Sen…Często odczuwacie zmęczenie i chcielibyście się położyć i zdrzemnąć? Najlepiej będzie, jeśli wlaśnie to zrobicie. Prawdopodobnie Wasz organizm jest przemęczony i nie jest w stanie dłużej pracować na wysokich obrotach. Kilku minutowe drzemki, czy trochę dłuższa sjesta – bez różnicy – czasami tylko tego potrzebujecie, by zobaczyć efekty regularnych ćwiczeń i czystej diety. W ten sposób odbudujecie siły potrzebne do regeneracji i oczyszczenia organizmu.

Ruch…Dbacie o sen, dbacie o dietę, ale co z ruchem? Wiele osób na dietach oczyszczających zapomina, że aktywność fizyczna jest niezbędna podczas detoksu. Nie chodzi tu o intensywne i długie treningi. W tym czasie warto zregenerować swoje ciało i zacząć od lekkich ćwiczeń. Joga jest najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo, ćwiczenie oddechu i medytacja pomoże uspokoić nerwy i rozpocząć Nowy Rok z porcją pozytywnej energii.

Podsumowanie…Rozpoczynając detoks musicie zadbać o wszystkie aspekty, które mają wpływ na poprawę zdrowia. W końcu nie da się jeździć na nartach w połowie, tak jak nie da się oczyszczać w 1/3. Kompleksowe działanie to klucz do sukcesu.