SPORT W NATURZE…

Jak aktywnie spędzić wolny czas???

poniedziałek, 20 Sierpień 2018

Oficjalnie pogoda nas w końcu rozpieszcza. Dzisiaj fitnessowy styl życia odbija się nie tylko w naszej codzienności, ale także w aktywnym spędzaniu czasu w wolne dni i wakacyjne urlopy. Oto kilka pomysłów na nowe przygody dla każdego, które mogą dostarczyć wrażeń na wiele lat. Kto wie, może nawet zaczniemy planować następny wypoczynek według nowych norm.

KITESURFINGGeneralnie do uprawiania kitesurfingu, tak jak w przypadku większości sportów wodnych wymagana jest chęć do spędzania czasu w aktywny sposób w kontakcie z wodą i wiatrem – wystarczy standardowa sprawność fizyczna średnio aktywnej osoby, aby rozpocząć przygodę z tą dyscypliną. Wszystko czego potrzebujesz w dziedzinie sprzętu, możesz wypożyczyć i przekonać się czy rzeczywiście wiatr, woda i ty jesteście dla siebie stworzeni.
Gdzie?
Nad Morzem Bałtyckim znajdują się liczne szkoły Kitesurfingu, które zapraszają turystów do nauki tego sportu i przeżycia niespotykanej jak dotąd zabawy. Gdzie więc jechać nad Bałtyk, by zażyć Kitesurfingu w pełnym tego słowa znaczeniu. Na pewno jadąc na Hel można doświadczyć tego co najlepsze.
Nasze rekomendacje; fachowa nauka kitesurfingu pod okiem wyćwiczonej kadry:
www.surfpoint.pl / www.kitepark.pl / www.surftime.pl / www.kiteakademia.pl / www.kite.pl / www.boardr.pl / www.kitecenter.pl

KAJAKARSTWO


Jeśli kojarzysz kajakarstwo tylko z otwartym skansenem gdzieś na Mazurach, to musisz przemyśleć ten temat raz jeszcze. Spływy kajakami takimi rzekami jak Nida, Pilica, lub Warta to dopiero prawdziwa rozkosz. Wyobraź sobie – co kilkaset lub nawet kilkadziesiąt metrów czeka na ciebie coś nowego!!! Śpisz na innych plażach, spotykasz nowych ludzi, a wszystko to w sąsiedztwie przepięknej natury polskich rzek, których nigdy nie doświadczysz w taki sam sposób jak z za burty.
Gdzie?
Blisko takich miast jak: Kraków, Katowice, Częstochowa, Łódź, Warszawa, Opole, Kielce!
Nasze rekomendacje:
www.kajakiem.pl / www.ekajaki.pl / www.kajaki.stg.pl