SPORT W NATURZE…

SPORT W NATURZE…

SPORT W NATURZE… 1550 650 FitNow - treningi personalne

KITESURFINGGeneralnie do uprawiania kitesurfingu, tak jak w przypadku większości sportów wodnych wymagana jest chęć do spędzania czasu w aktywny sposób w kontakcie z wodą i wiatrem – wystarczy standardowa sprawność fizyczna średnio aktywnej osoby, aby rozpocząć przygodę z tą dyscypliną. Wszystko czego potrzebujesz w dziedzinie sprzętu, możesz wypożyczyć i przekonać się czy rzeczywiście wiatr, woda i ty jesteście dla siebie stworzeni.
Gdzie?
Nad Morzem Bałtyckim znajdują się liczne szkoły Kitesurfingu, które zapraszają turystów do nauki tego sportu i przeżycia niespotykanej jak dotąd zabawy. Gdzie więc jechać nad Bałtyk, by zażyć Kitesurfingu w pełnym tego słowa znaczeniu. Na pewno jadąc na Hel można doświadczyć tego co najlepsze.
Nasze rekomendacje; fachowa nauka kitesurfingu pod okiem wyćwiczonej kadry:
www.surfpoint.pl / www.kitepark.pl / www.surftime.pl / www.kiteakademia.pl / www.kite.pl / www.boardr.pl / www.kitecenter.pl

KAJAKARSTWO


Jeśli kojarzysz kajakarstwo tylko z otwartym skansenem gdzieś na Mazurach, to musisz przemyśleć ten temat raz jeszcze. Spływy kajakami takimi rzekami jak Nida, Pilica, lub Warta to dopiero prawdziwa rozkosz. Wyobraź sobie – co kilkaset lub nawet kilkadziesiąt metrów czeka na ciebie coś nowego!!! Śpisz na innych plażach, spotykasz nowych ludzi, a wszystko to w sąsiedztwie przepięknej natury polskich rzek, których nigdy nie doświadczysz w taki sam sposób jak z za burty.
Gdzie?
Blisko takich miast jak: Kraków, Katowice, Częstochowa, Łódź, Warszawa, Opole, Kielce!
Nasze rekomendacje:
www.kajakiem.pl / www.ekajaki.pl / www.kajaki.stg.pl