DLACZEGO CHCESZ BYĆ SPRAWNYM FIZYCZNIE?

DLACZEGO CHCESZ BYĆ SPRAWNYM FIZYCZNIE?

DLACZEGO CHCESZ BYĆ SPRAWNYM FIZYCZNIE? 1535 650 FitNow - treningi personalne

Ale co jest twoim „dlaczego”?

Chcemy wiedzieć dlaczego jesteś tutaj? Dlaczego postanowiłeś przebrać się w ciuchy do treningu?  Dlaczego wzywasz całą swoją energię, by wyciskać i podnosić? Dlaczego biegasz każdego dnia? Dlaczego chcesz być sprawny fizycznie?

Zależy ci na estetyce? Chcesz po prostu wyglądać dobrze, czuć się lepiej, przyciągać spojrzenia? Chcesz umieścić ładniejsze zdjęcie z wakacji na Fejsie, a może chcesz przyćmić swoją byłą na przyjęciu? Czy uważasz, że estetyka jest powiązana z pewnością siebie i pociągiem seksualnym?

A może chodzi o aktywność fizyczną? Chcesz bawić się ze swoimi dzieciakami albo dołączyć do amatorskiej drużyny, nie ryzykując kontuzją? A może jesteś atletą, który chce polepszyć swoje osiągnięcia?

Martwisz się rehabilitacją? Może twoje ciało i umysł wymagają naprawy, więc wysyłają cię do siłowni, żebyś tam zdobył muskulaturę i pewność siebie?

Szukasz odmiany? Fitnow.pl stawia sobie za cel inspirowanie zmian.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc ci zmienić twoje życie i ciało. Mamy niezachwianą wiarę w ciebie. Nasze kluczowe wartości istnieją, ponieważ potrzebujesz naszej pomocy na wielkie i małe sposoby. Nie lekceważymy Cię i nigdy tego nie zrobimy.

Gdy dążysz do swoich celów, zapytaj siebie: dlaczego? Zadawaj sobie to pytanie, ponieważ za każdym razem, gdy pytasz, odkrywasz nowe odpowiedzi. Będziesz zmierzać do osiągnięcia swojego „dlaczego”, ponieważ to sprawia, że czujesz się lepiej, wyglądasz lepiej i śpisz lepiej. Będziesz to robił, ponieważ w ten sposób będziesz żył dłużej, zdrowiej i bardziej aktywnie. Będziesz to robił, ponieważ chcesz zapewnić swojej rodzinie opiekę i spokój.

Będziesz to robił z tego samego powodu, co my – ponieważ chcesz zmieniać ludzkie życie, zaczynając od własnego. Jesteśmy tutaj, gdybyś nas potrzebował, rozważymy odpowiedzi na najważniejsze pytania.

 

Ty jesteś naszym „dlaczego”…   UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE-    KONTAKT.

FitNOW Centrum Treningowe i YogaNOW studio – KRK Zabłocie