TRENING RAMION DLA KOBIET!!!

TRENING RAMION DLA KOBIET!!!

TRENING RAMION DLA KOBIET!!! 1550 650 FitNow - treningi personalne

Być może myślisz: „Ale co jeśli nie chce mieć bicepsów, przy których mój facet będzie czuł się jak dziewczynka?” Nie martw się, trening z obciążeniem nie sprawi, że staniesz się masywna. Ale nie pozbędziesz się tłuszczyku wiszącego pod rękoma, pedałując na rowerze albo trenując na maszynie eliptycznej.
By rozwinąć zwarte, wyrzeźbione ręce, musisz chwycić za ciężary i wziąć się do roboty!

Porady dotyczące treningu rąk;

  • Do treningu rąk stosujemy połączenie ćwiczeń pod różnym kątem. Używamy hantle, sztangi, linki wyciągu, maszyny – wszystko. Celem takiego treningu jest stymulacja tak wielu włókien mięśniowych jak to możliwe, by spowodować ich maksymalny rozwój. Warto dołączyć do programu superserie, by trening rąk stał się bardziej ciekawy, szybki i wydajny. Zmieniamy również ilość serii oraz powtórzeń, żeby się nie znudzić i uniknąć zastoju.
  • Pamiętaj, że trenujesz ręce za każdym razem, gdy wykonujesz ćwiczenia złożone klatki piersiowej lub ćwiczenia pleców (nie można wyciskać na ławce, nie używając np. tricepsów). Nawet jeśli nie poświęcasz całego dnia na trenowanie rąk, odpowiedni reżim treningowy będzie wspomagał rozwój tricepsów i bicepsów.
  • Pamiętaj, by stawiać sobie wyzwania w ciągu trwania treningu. Tak, to może wydawać się oczywiste, ale wiele kobiet odrzuca ciężary, gdy już poczuły to „napompowanie”. Trenuj intensywnie przez cały czas.
  • Jeśli będziesz się trzymać solidnego reżimu treningowego, szybko zaczniesz zauważać rezultaty. Odpowiednio podkręcając trening, postępy będą widoczne w ciągu pierwszych kilku tygodni. Dzięki ciężkiej pracy uda ci się osiągnąć zaplanowane cele!

Celem treningu jest ukończenie go jak najszybciej. Odpoczywaj 30-60 sek pomiędzy seriami, tak samo jak i między rundami w superseriach.

 Superseria 1. SERII POWTÓRZEŃ
 Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3-4 12-15
 Uginanie przedramion stojąc z hantlami 3-4 12-15
 Superseria 2.
Wyciskanie sztangi na ławce w wąskim uchwycie 3-4 10-12
 Uginanie przedramion z hantlami na ławce skośnej w górę 3-4 10-12
 Superseria 3.
 Prostowanie ramion z linką wyciągu górnego – nadchwytem 3-4 12-15
 Uginanie przedramion z linką wyciągu dolnego  3-4 12-15