SCYZORYK z Power – Wheel…

Doskonałe ćwiczenie brzucha...

wtorek, 21 lipca 2015

Sezon bikini w pełni... Czy jesteś gotowa, by odsłonić brzuch? Niezależnie od tego czy twój brzuch jest już dopracowany, czy dopiero zaczynasz pracę nad nim, mamy dla ciebie propozycję, która pozwoli ci zbudować doskonałe mięśnie brzucha. Teraz w bikini będziesz czuć się tak dobrze jak nigdy wcześniej!

Przedstawiamy wam dziś scyzoryk z PowerWheel. To trening brzucha w najlepszym możliwym wydaniu. Scyzoryk z PowerWheel uaktywnia górne i dolne mięśnie brzucha oraz mięśnie skośne, a w minimalnym jedynie stopniu mięśnie zginaczy stawu biodrowego i mięśnie dolnej części pleców. Dodatkowo robi to wszystko znacznie lepiej niż wiele tradycyjnych ćwiczeń na mięśnie brzucha.

Jak poprawnie wykonać ćwiczenie; 1. Przyjmij pozycję jak do pompki z PowerWheel założonym na stopy. Napnij tułów i nogi dla uzyskania równowagi i stabilności.
2. Angażując mięśnie brzucha przyciągnij stopy w stronę klatki piersiowej do momentu, gdy twoje biodra nie znajdą się w równej linii z barkami.
3. Weź wdech i powoli wróć do pozycji startowej. Upewnij się, że nie opuszczasz pleców i bioder zbyt nisko, gdy wracasz do początkowej pozycji.

Wykonaj 4 serie po 10 powtórzeń;


Dla początkujących; Jeśli jesteś osobą początkującą i masz problemy z wykonaniem tego ćwiczenia, spróbuj podciągać kolana w kierunku klatki piersiowej. Pomoże to wzmocnić twój tułów, dopóki nie wypracujesz siły niezbędnej do wykonania scyzoryka.
Kontuzje barków; Jeśli twoje barki wcześniej uległy kontuzji, nie polecamy tego ćwiczenia. Ponadto w czasie ćwiczeń nie pozwól, by barki przemieściły się przed linię dłoni.