SCYZORYK z Power – Wheel…

SCYZORYK z Power – Wheel…

SCYZORYK z Power – Wheel… 300 450 FitNow - treningi personalne

Przedstawiamy wam dziś scyzoryk z PowerWheel. To trening brzucha w najlepszym możliwym wydaniu. Scyzoryk z PowerWheel uaktywnia górne i dolne mięśnie brzucha oraz mięśnie skośne, a w minimalnym jedynie stopniu mięśnie zginaczy stawu biodrowego i mięśnie dolnej części pleców. Dodatkowo robi to wszystko znacznie lepiej niż wiele tradycyjnych ćwiczeń na mięśnie brzucha.

Jak poprawnie wykonać ćwiczenie; 1. Przyjmij pozycję jak do pompki z PowerWheel założonym na stopy. Napnij tułów i nogi dla uzyskania równowagi i stabilności.
2. Angażując mięśnie brzucha przyciągnij stopy w stronę klatki piersiowej do momentu, gdy twoje biodra nie znajdą się w równej linii z barkami.
3. Weź wdech i powoli wróć do pozycji startowej. Upewnij się, że nie opuszczasz pleców i bioder zbyt nisko, gdy wracasz do początkowej pozycji.

Wykonaj 4 serie po 10 powtórzeń;


Dla początkujących; Jeśli jesteś osobą początkującą i masz problemy z wykonaniem tego ćwiczenia, spróbuj podciągać kolana w kierunku klatki piersiowej. Pomoże to wzmocnić twój tułów, dopóki nie wypracujesz siły niezbędnej do wykonania scyzoryka.
Kontuzje barków; Jeśli twoje barki wcześniej uległy kontuzji, nie polecamy tego ćwiczenia. Ponadto w czasie ćwiczeń nie pozwól, by barki przemieściły się przed linię dłoni.