DROGIE PANIE, TRENUJCIE Z OBCIĄŻENIEM, SPALAJCIE TŁUSZCZ!

DROGIE PANIE, TRENUJCIE Z OBCIĄŻENIEM, SPALAJCIE TŁUSZCZ!

DROGIE PANIE, TRENUJCIE Z OBCIĄŻENIEM, SPALAJCIE TŁUSZCZ! 300 430 FitNow - treningi personalne

Wszystkie doświadczenia, przez które przechodziła większość wysportowanych kobiet na świecie podczas swojej drogi do zdobycia wysportowanej sylwetki kończyły się odkryciem: mięśnie spalają tłuszcz! Być może wiedziałaś o tym fakcie naukowym od wielu lat, ale z jakiegoś powodu nie zdawałaś sobie sprawy z tego, co to w ogóle oznacza. Oznacza to, że im więcej mięśni mamy na ciele, tym szybciej spalamy tkankę tłuszczową.

Więc, jeśli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej ze swojego ciała, podnoś ciężary i buduj silne, aktywne mięśnie, które wygryzą tłuszcz z twojego wnętrza! Pamiętaj, mięśnie spalają tłuszcz!

Fakty dotyczące mięśni:

 • Po okresie dojrzewania, kluczowy wzrost mięśni ulega zatrzymaniu i mięśnie zaczynają zanikać.
 • Gdy się starzejemy, tracimy mięśnie.
 • Ciąża dodatkowo przyspiesza utratę mięśni. Ilość białek, które potrzebuje dziecko, by się rozwijać sprawia, że kradnie ono białka (mięśnie) od ciebie!
 • Dieta (deficyt kaloryczny) w połączeniu z aerobikiem bez ćwiczeń siłowych również powodują utratę mięśni
 • Trening z obciążeniem odbudowuje utracone mięśnie
 • Kobiety, które trenują z obciążeniem nie zwiększą znacząco rozmiaru mięśni, tylko ich gęstość i siłę. Więc nie bój się, że będziesz „napompowana”.
 • MIĘŚNIE SPALAJĄ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ!!!!

Dlaczego mięśnie są takie ważne?

 • Są siłą napędową metabolizmu
 • Mięśnie są aktywną tkanką, która nieustannie się odnawia, dlatego potrzebuje energii (kalorii).
 • Głównym źródłem energii dla mięśni jest tkanka tłuszczowa
 • Mięśnie nadają kształt twojemu ciału
 • Mięśnie pomagają ci być aktywną kobietą

Im więcej mięśni masz na swoim ciele, tym więcej tkanki tłuszczowej oraz kalorii spalasz. Jeśli masz odpowiednią ilość mięśni w swoim ciele, możesz stosować rozsądną dietę bez przybierania na wadze. Nazywamy to dobrym metabolizmem. Dobry metabolizm nie przytrafia nam się przez przypadek. Przyznaję, genetyka odgrywa tutaj ważną rolę, ale zdziwiłabyś się jak bardzo nasze życiowe wybory wpływają na metabolizm.

Klucze do dobrego metabolizmu
1. Trening z obciążeniem
2. Odżywcze jedzenie
3. Trening interwałowy
4. Aktywny tryb życia
5. Konsekwencja w stosowaniu powyższych punktów

Mentalna kontrola wagi

Często jesteśmy zaprogramowani na myślenie, że musimy mieć odpowiednią wagę żeby czuć się szczęśliwie. „Gdybym tylko ważyła tyle co w liceum”. Musisz pozbyć się mentalnego kontrolowania wagi.

Kogo obchodzi ile ważysz? Najczęściej uważa się atletyczne ciała za ważące zbyt dużo, jeśli bierze się pod uwagę standardowe wykresy wzrostu/wagi. Dlaczego? Ponieważ mięśnie są tak gęste, że ważną znacznie więcej niż tłuszcz. W mięśniach znajduje się około 60% więcej wody niż w tkance tłuszczowej, co sprawia, że muskularni ludzie ważą zdecydowanie więcej niż ich ludzie o podobnej posturze wizualnej, w których więcej jest tłuszczu niż mięśni.

Ponieważ twoje mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, nie musisz mieć ustalonej, prawidłowej wagi. Powinnaś raczej zwracać uwagę na procentową ilość masy mięśniowej i procentową ilość tkanki tłuszczowej. Właśnie na tym to wszystko polega – na składzie twojego ciała.

Jak dużo mięśni i tłuszczu znajduje się w twoim ciele? Czy jest miękkie i kołysze się na wszystkie strony jak galaretka? A może twoje ciało jest jędrne i zwarte? By być wysportowaną, musisz mieć większą ilość mięśni i mniejszą tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, będziesz mogła zobaczyć te seksowne mięśnie, które ukrywają się pod warstwą tłuszczu.