400 PIEKIELNYCH POWTÓRZEŃ…

400 PIEKIELNYCH POWTÓRZEŃ…

400 PIEKIELNYCH POWTÓRZEŃ… 300 450 FitNow - treningi personalne

Większość wyjść na siłownie wykonujesz tak, jak powinieneś. Bierzesz swój dziennik treningowy, robisz tyle powtórzeń i serii ile założyłeś, dodajesz trochę więcej obciążenia niż w zeszłym tygodniu i wychodzisz do domu z poczuciem, że wykonałeś kawał dobrej roboty. Bywają jednak dni, kiedy nie masz w sobie tyle samozaparcia i spędzasz trochę mniej czasu robiąc przysiady, a więcej rozmawiając z tą śliczną laską na bieżni. No cóż, tak też się zdarza…
Miewasz też dni, gdy po prostu wchodzisz na siłownię z poczuciem niecodziennej siły i skupieniem, które podpowiada ci, że mógłbyś dziś pobić kilka swoich rekordów! Lecz niestety, na dziś plan jest inny, codzienny, rutynowy.
Nie chcesz tego prawda?
Masz ochotę na coś trudniejszego, na coś, co będzie wyzwaniem, przy czym naprawdę pokażesz na co cię stać!
Na szczęście dla Ciebie jesteśmy tutaj i służymy pomocą. Przedstawiamy jednorazowy program treningowy, który możesz potraktować jako test swojej sprawności lub urozmaicenie rutyny treningowej. Ale uważaj, to bardzo intensywny trening. Po jego ukończeniu będziesz potrzebował pomocy, by dotrzeć z powrotem do domu. Więc jeśli masz wieczorem randkę i chcesz poruszać się jak każdy normalny człowiek, nie próbuj tego.

Treningi; Wykonaj poniższy obwód czterokrotnie (w sumie 400 powtórzeń), odpoczywając tak krótko jak to możliwe podczas całego treningu. Używaj obciążenia, które przekracza 60% twojego CM. Wypełnij wszystkie powtórzenia każdego ćwiczenia przed przejściem do kolejnego. Jeśli to konieczne, możesz stosować krótkie przerwy pomiędzy powtórzeniami.
Uwaga! Nie pozwól sobie na słabą technikę. Jeśli nie możesz ukończyć serii z dobrą techniką, odpocznij i ukończ ją po chwili. Zanotuj swój czas i spróbuj go pobić ponownie…

 Ćwiczenie     Powtórzeń
 Przysiad (pełen) ze sztangą na barkach     25
 Podciąganie się na drążku (podchwytem)     25
 Martwy ciąg z Trap Bar lub Martwy ciąg ze sztangą      25
 Wyciskanie sztangi na ławce poziomej     25