JAK STWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ PRZEDTRENINGÓWKĘ.

JAK STWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ PRZEDTRENINGÓWKĘ.

JAK STWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ PRZEDTRENINGÓWKĘ. 1550 650 Jarosław Kowal

Mimo to dowiedziono, że kilka składników ma swoje zalety. Może więc warto pominąć drogie produkty przeznaczone do spożywania przed treningiem, kupić składniki osobno  i stworzyć coś własnego? Będzie taniej i skuteczniej, ponieważ prawie we wszystkich komercyjnych proszkach zawarta jest zbyt mała dawka składników, o naukowo potwierdzonym działaniu.

Kup składniki wymienione poniżej, wymieszaj je z wodą, wypij i przejdź w tryb bestii.

Składniki

  1. Kofeina (100-300 mg na porcję) 

Kofeina poprawia skupienie i wygłusza reakcję na ból. Oznacza to, że będziesz mieć więcej energii, a także dasz sobie wycisk zanim poczujesz się zmęczony.

To główny składnik każdego proszku do stosowania przed treningiem i napojów energetycznych.

  1. Kreatyna (5 g na porcję) 

Odkryto, że suplementowanie kreatyny podczas podnoszenia ciężarów zwiększa masę mięśniową i poprawia siłę. Udowodniła to duża liczba badań.

Kreatyna to kwas organiczny, naturalnie syntezowany w naszym organizmie z kilku aminokwasów. Pomaga w dostarczaniu energii do komórek ciała, szczególnie do mięśni szkieletowych.

  1. Beta-Alanina (4 g na porcję) 

Jeśli kiedykolwiek brałeś proszek przed treningiem i czułeś łaskotanie na skórze, spowodowane było to właśnie tym aminokwasem.

Wiele badań pokazało, że zwiększa wytrzymałość.

  1. Isostar koncentrat w proszku

Koncentrat w proszku używam wyłącznie dla smaku, możesz zastosować jakikolwiek preferujesz.  Także w ten sposób możesz przemycić dawkę węglowodanów.