JAK STWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ PRZEDTRENINGÓWKĘ.

JAK STWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ PRZEDTRENINGÓWKĘ.

JAK STWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ PRZEDTRENINGÓWKĘ. 1550 650 FitNow - treningi personalne

Mimo to dowiedziono, że kilka składników ma swoje zalety. Może więc warto pominąć drogie produkty przeznaczone do spożywania przed treningiem, kupić składniki osobno  i stworzyć coś własnego? Będzie taniej i skuteczniej, ponieważ prawie we wszystkich komercyjnych proszkach zawarta jest zbyt mała dawka składników, o naukowo potwierdzonym działaniu.

Kup składniki wymienione poniżej, wymieszaj je z wodą, wypij i przejdź w tryb bestii.

Składniki

  1. Kofeina (100-300 mg na porcję) 

Kofeina poprawia skupienie i wygłusza reakcję na ból. Oznacza to, że będziesz mieć więcej energii, a także dasz sobie wycisk zanim poczujesz się zmęczony.

To główny składnik każdego proszku do stosowania przed treningiem i napojów energetycznych.

  1. Kreatyna (5 g na porcję) 

Odkryto, że suplementowanie kreatyny podczas podnoszenia ciężarów zwiększa masę mięśniową i poprawia siłę. Udowodniła to duża liczba badań.

Kreatyna to kwas organiczny, naturalnie syntezowany w naszym organizmie z kilku aminokwasów. Pomaga w dostarczaniu energii do komórek ciała, szczególnie do mięśni szkieletowych.

  1. Beta-Alanina (4 g na porcję) 

Jeśli kiedykolwiek brałeś proszek przed treningiem i czułeś łaskotanie na skórze, spowodowane było to właśnie tym aminokwasem.

Wiele badań pokazało, że zwiększa wytrzymałość.

  1. Isostar koncentrat w proszku

Koncentrat w proszku używam wyłącznie dla smaku, możesz zastosować jakikolwiek preferujesz.  Także w ten sposób możesz przemycić dawkę węglowodanów.