KOKOSOWY SZAŁ…

KOKOSOWY SZAŁ…

KOKOSOWY SZAŁ… 300 518 FitNow - treningi personalne

Cały pudding opiera się na mleczku kokosowym. Dobrze jest go wybrać, bo dzięki odpowiedniej gęstości nada całemu deserowi idealną konsystencję. Pozostałe składniki to samo zdrowie, a w odpowiednich ilościach można je stosować nie tylko podczas wyjątkowych dni…

Mleczko kokosowe…Mleczko kokosowe przez lata było uważane za niezdrowy produkt pełen pustych kalorii. Dokładne badania naukowe pokazały, że kokos jest dużo zdrowszy, niż się wydawało. Tłuszcz, który nie tak dawno był eliminowany z diety, okazuje się nam niezbędny. Badania pokazały, że tłuszcze nasycone z kokosa zapobiegają osteoporozie i poprawiają wchłanianie wapnia. Inni naukowcy twierdzą, że substancje z grupy steroli zawarte w kokosie mogą być użyte do produkcji progesteronu i hormonu DHEA. Te dwa hormony odpowiadają za mineralizację kości. Dodatkowo DHEA uważany jest za związek spowalniający procesy starzenia i pomaga dłużej zachować młodość. Zamiast szukać suplementów, wystarczy odrobina mleczka koksowego.

Prawdziwy miód…Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad stosowaniem słodzików musicie wiedzieć, że miód zawsze będzie najzdrowszy. Miód to także nieodłączny składnik zdrowych słodkości. Możecie użyć swojego ulubionego, pamiętając, by zawsze był naturalny. Każdy rodzaj miodu różni się trochę konsystencją, smakiem, zapachem i właściwościami, ale wszystkie wpływają na poprawę zdrowia i stanu skóry, przyspieszając gojenie się ran i bliznowacenie. Składniki miodu mają działanie antybakteryjne i skutecznie walczą z przeziębieniem.