POCAŁUJ TŁUSZCZ NA POŻEGNANIE…

5 suplementow na utratę tłuszczu...

czwartek, 6 Kwiecień 2017

3.Daj wycisk tłuszczowi za pomocą johimbiny… Tak, znana jest głównie jako afrodyzjak, ale johimbina posiada również właściwości wpływające na spalanie tłuszczu. Pomaga uwalniać większe ilości tłuszczu z komórek tłuszczowych, tak samo jak kofeina, ale w nieco inny sposób. Tak naprawdę, jeśli zażywa się ją razem z kofeiną i ekstraktem z zielonej herbaty, uwalniane są większe ilości tłuszczu i właśnie dlatego zaleca się zażywanie wszystkich tych składników razem, by zyskać korzyści z ich współdziałania. Johimbina działa również bardzo szybko…
Odpowiednia ilość: Przyjmuj 5 – 20 miligramów johimbiny dwa lub trzy razy dziennie, z jedną dawką 30 – 60 minut przed treningiem.

4.Rozgrzej się kapsaicyną… Czy kiedykolwiek zauważyłaś, że jedząc ostrą potrawę zaczynasz się pocić? Istnieje spora szansa, że posiłek zawierał kapsaicynę, związek chemiczny, który sprawia, że papryczki są ostre, oraz przyspiesza metabolizm (i właśnie dlatego się pocisz). Kapsaicyna to bardzo efektywny spalacz tłuszczu, zwłaszcza jeśli połączymy go z kofeiną – badania dowodzą, że osoby przyjmujące suplement zawierający kapsaicynę i kofeinę spalały więcej kalorii podczas ćwiczeń i odpoczynku po treningu. Więc jeśli jesteś wystarczająco odważny, by zagryźć kilka filiżanek espresso miską chilli, powinno to pomóc w twoich dążeniach do spalenia tłuszczu.
Odpowiednia ilość: Znajdź suplement zawierający kapsaicynę, na którym umieszczona jest ilość jednostek Scoville’a (jednostek ostrości) i przyjmuj taką dawkę, by dostarczyć 40 000 – 80 000 jednostek 30 minut przed posiłkiem i 30 – 60 minut przed treningami (podnoszenie ciężarów lub kardio). Inna opcja: Spożywaj około jednej czwartej łyżeczki czerwonej ostrej papryki w proszku lub pieprzu kajeńskiego.

5.Kwas rumenowy (CLA) Większość ludzi przyjmuje wraz ze swoją dietą więcej kwasów omega-6 niż to potrzebne, ale CLA to inny rodzaj kwasu omega-6, ponieważ odkryto, że zwiększa on ilość spalanego tłuszczu oraz powoduje wzrost mięśni i siły. Pomaga spalać tłuszcz w bardzo interesującym czasie – gdy śpisz. Zapobiega rozpadowi aminokwasów, co pomaga zachować tkankę mięśniową, a także sprawia, że jesteś szczuplejszy. Co więcej, wykazano również, że CLA zmniejsza ryzyko zawału serca i niektórych typów raka.
Odpowiednia ilość: Przyjmuj 1 – 3 gramów CLA ze śniadaniem, obiadem, oraz ze swoim ostatnim posiłkiem, lub napojem proteinowym w nocy.
MASZ OCHTĘ NA KAWĘ?
Badania pokazały, że suplementowanie kofeiny jest bardziej efektywne pod kątem spalania tłuszczu, niż picie kawy. Ale nie zawsze masz opakowanie z suplementem pod ręką, natomiast ulubiona kafejka często jest tuż za rogiem…
Należy skonsultować z lekarzem dawkowanie powyższych produktów, bo każdy organizm jest inny i może zmagać się z różnymi schorzeniami, które niekoniecznie współdziałają z powyższą suplementacją…