KONIEC NIEUDANEGO ODCHUDZANIA…

KONIEC NIEUDANEGO ODCHUDZANIA…

KONIEC NIEUDANEGO ODCHUDZANIA… 300 448 FitNow - treningi personalne

Schemat odchudzania wydaje się prosty: jedzcie prawidłowo, ćwiczcie, zadbajcie o odpoczynek, a waga sama zacznie się zmniejszać. Jednak to nie jest takie proste. Te zasady nie spisują się z czterech powodów:

  1. Niedocenienie spożywanych kalorii.
  2. Przecenianie aktywności fizycznej i spalanych w tym czasie kalorii.
  3. Nieodpowiedni czas posiłków.
  4. Niewystarczająca ilość snu.

Staracie się pamiętać o tych zasadach, ale w praktyce wychodzi to dużo gorzej. Jeśli uważacie, że z tych powodów nie odnosicie sukcesu podczas odchudzania, poznajcie cztery metody, jak odwrócić złą passę.

1. Niedocenianie spożywanych kalorii nie jest problemem, jeśli w ogóle ich nie liczycie.Naprawdę. Nie deprymujcie się i jedzcie wtedy, gdy jesteście głodni. Wybierajcie produkty, które dłużej utrzymają Was sytych. Zrezygnujcie z przekąsek, które zapewnią szybki skok cukru we krwi, a następnie jego szybki spadek i znów będziecie mieli ochotę na coś do zjedzenia. Zadbajcie o 3 główne posiłki w ciągu dnia, które będą dostarczać różnych składników, białka i tłuszczu. Pijcie w ciągu dnia wodę. Jeśli odczuwacie głód między posiłkami zjedzcie zdrową przekąskę lub mini-posiłek, zamiast sięgać po śmieciowe jedzenie.
Na przykład, na śniadanie przygotujcie gotowany omlet z warzywami, pieczonego łososia z pomidorami i pieczonymi batatami na obiad, a na kolację zapiekane krewetki inaczej.
Na przekąski idealnie nadadzą się laski selera naciowego z proteinowym masłem orzechowym, bezglutenowa muffinka z owocami, jogurt z jagodami, hummus z papryką, dwie kostki gorzkiej czekolady czy 10 orzechów.