DOŁADUJ BATERIE…

Najlepsza strawa, by nabrać energii na cały dzień!!!

poniedziałek, 26 Czerwiec 2017

To ta pora dnia, gdy czujesz, że całkowicie opadasz z sił. Wkrada się zmęczenie, szklą ci się oczy, a twoja głowa znajduje się niebezpiecznie blisko klawiatury. Dopadł Was popołudniowy zanik energii. Ale nie jesteś sam. Ludzie często zaczynają mieć ochotę na kawę lub przekąski z automatu około 2 lub 3 popołudniu...


       To ta pora dnia, gdy czujecie, że całkowicie opadacie z sił. Wkrada się zmęczenie, szklą się oczy, a głowa znajduje się niebezpiecznie blisko klawiatury. Dopadł Was popołudniowy zanik energii. Ale nie jesteście sami. Ludzie często zaczynają mieć ochotę na kawę lub przekąski z automatu około 2 lub 3 popołudniu…
Chcemy czegoś, co postawi nas na nogi!!! Niestety dzieje się tak ze względu na spadek poziomu energii spowodowany przez nasz naturalny rytm okołodobowy, brak odpowiedniej ilości snu w nocy, pomijanie śniadania lub jedzenie lunchu składającego się z przetworzonych węglowodanów bez dodatku żadnych białek..

Sekret uzupełniania zapasów…Sekretem jest uzupełnienie zapasów energii przed czasem, co zmniejszy lub nawet zapobiegnie kryzysowi. Jednak jeśli nie udało się wam uzupełnić zapasów paliwa na czas, istnieje kilka natychmiastowych rozwiązań.
Po pierwsze musisz unikać sięgania po przekąski pełne cukru, które na początku powodują skok energii, ale sprawiają, że godzinę później jesteś jeszcze bardziej zmęczony i głodny.