Cześć! Jesteśmy grupą trenerów personalnych, mamy za sobą długie lata praktyki. Nie lubimy ściemniania. Wykonujemy niezwykle odpowiedzialny zawód i jest nam wstyd, że nie wszyscy nasi koledzy i koleżanki po fachu to rozumieją. My nie obiecujemy gruszek na wierzbie, za to dzielimy się bogatą wiedzą opartą na spokoju i doświadczeniu. Uczymy, jak jeść i jak trenować, by było widać efekty. Poprowadzimy Cię za rękę. Przygotujemy Ci plan działania i będziemy pilnować, byś się go trzymał(a).

Bezpłatny trening personalny w FitNow


Kompleksowa opieka online

Przygotujemy oparte na Twoich potrzebach plany wraz z instrukcjami:

A potem tydzień w tydzień będziemy monitorować postępy. Słowem: zaopiekujemy się Tobą.

Bezpłatny trening personalny w FitNow


Kompleksowa opieka online

Przygotujemy oparte na Twoich potrzebach plany:

A potem tydzień w tydzień będziemy monitorować postępy. Słowem: zaopiekujemy się Tobą.

JAK TO DZIAŁA?

JAK TO DZIAŁA?

1

Zaczynasz od osobistej rozmowy z trenerem personalnym. To spotkanie online, czyli bez wychodzenia z domu, np. poprzez aplikację Zoom, Skype lub inną. Jeśli nie masz czasu i chcesz skrócić proces, możesz od razu przejść do punktu drugiego.
Wypełniasz kwestionariusz, który pozwoli nam zrozumieć Twoje cele i priorytety. Liczą się tylko szczere odpowiedzi.

2

3

Po maks. 3 dniach od przesłania kwestionariusza trener wysyła Ci plan (treningowy i/lub żywieniowy) ze SZCZEGÓŁOWYMI instrukcjami.
Wcielasz w życie instrukcje w przygotowanych przez nas planach. Krok po kroku zmieniasz nawyki żywieniowe. Zaczynasz treningi. W domu, w siłowni, w plenerze. Gdzie chcesz.

4

5

Jesteś pod naszą stałą opieką. Przesyłasz nam raporty, piszesz o wątpliwościach i problemach. Zarówno związanych z treningiem jak i z odżywianiem. Nagrywasz jedno powtórzenie (lub więcej) każdego wykonywanego przez Ciebie ćwiczenia. Nie potrzebujesz do tego żadnego specjalistycznego sprzętu. Wystarczy telefon komórkowy. Nagrania raz w tygodniu wysyłasz do trenerów. Oczywiście możesz też na bieżąco pytać o wszystko, co związane z treningami oraz Twoją dietą.
Trener co tydzień analizuje przesłane przez Ciebie filmy i odpowiada na przesłane pytania. Tłumaczy, co robisz źle i jak to zmienić krok po kroku. Będzie z Tobą w stałym kontakcie. Czasem zadzwoni, by dopytać, jak sobie radzisz.

6

DIETA, KTÓRA PROWADZI DO TRWAŁEJ ZMIANY


ZAPAMIĘTAJ, BO TO BARDZO WAŻNE! Nie jesteś na diecie za karę. W odżywianiu, które prowadzi do trwałych efektów, nie chodzi o nieznośne odliczanie dni do końca, katowanie się i przeklinanie każdego dnia. No jasne, że skuteczna dieta może być różnorodna, ciekawa i przede wszystkim nie musi męczyć! Zmiany w jadłospisie można wprowadzi tak, by zostały one z tobą na stałe. I taki będzie nasz wspólny cel.


PRZYKŁADOWE MENU*

Śniadanie

Omlet z kurzych jaj z masłem orzechowym, jabłkami i cynamonem

Obiad

Soczysty łosoś z piekarnika z ryżem basmanti i surówką z kapusty kiszonej

Kolacja

Kanapki z masłem, szynką, sałatą, pomidorem i ogórkiem

*Co jasne, będziesz miał(a) wybór. Otrzymasz po kilka propozycji każdego posiłku. Dodatkowo zaproponujemy ci przepisy dostosowane do twoich preferencji i stylu życia. Innymi słowy: nie lubisz bananów? W menu nie będzie bananów. Nie masz czasu na gotowanie? Będą dania najprostsze z możliwych.

BEZPIECZNY TRENING, KTÓRY DZIAŁA


ZAPAMIĘTAJ, BO TO BARDZO WAŻNE! Prawie każda aktywność fizyczna najprawdopodobniej będzie miała na ciebie pozytywny wpływ. Więc ruszaj się, rozciągaj, wstawaj od biurka. Ale(!) za trening zabierz się z głową. Profesjonalnego planu treningowego nie można dobierać na chybił-trafił, dlatego tak mocno przestrzegamy przed 'gotowcami’ z internetu.
Przygotowujemy plany na różnym poziomie: dla zawodowców jak i osób, które większość życia spędziły na kanapie. Plan może, ale nie musi być skomplikowany. Może być złożony z prostych ćwiczeń, które nie zniechęcą Cię na dzień dobry. Natomiast plan musi być dostosowany do twoich potrzeb i stopnia zaawansowania!

Sebastian Szadowski trener personalny Kraków FitNow

Nazywam się Sebastian Szadowski, jestem właścicielem studia FitNow...

…i to ja odpowiadam za jakość przygotowywanych przez nas planów treningowych oraz żywieniowych. Ważna sprawa: nie zostawiamy podopiecznych bez opieki, dlatego nie przygotowujemy planów bez wstępnej konsultacji i bez późniejszej kontroli postępów. W internecie oczywiście znajdziesz tańsze i mniej kompleksowe pakiety. My jednak nie proponujemy Ci gotowca, ale nasz czas i widzę. Pracujemy z podopiecznymi TYLKO 1 na 1 w moim studiu w Krakowie lub właśnie poprzez stałą współpracę online. Dlaczego? Po pierwsze – bo uważamy, że pomaganie ludziom to odpowiedzialna sprawa. Po drugie – by mieć pewność, że nie robisz czegoś, co ci szkodzi (nie robimy „masówki”!), a ćwiczenia wykonujesz poprawnie i bezpiecznie.


Wybierz nas, jeśli…

Zależy ci na trwałych efektach

Będziemy wspólnie dążyć do wypracowania nawyków, które pozwolą cieszyć się z efektów na dłużej

Chcesz się uczyć

Praca z nami nie polega na bezrefleksyjnym wykonywaniu poleceń. Owszem, poprowadzimy cię krok po kroku, ale też będziemy chcieli cię jak najwięcej nauczyć. Łączymy pracę z edukacją.

Zależy ci na współpracy z profesjonalistami

Wszyscy nasi trenerzy mają lata doświadczenia w pomaganiu ludziom. Jesteśmy grupą praktyków, a nie teoretyków.

Chcesz mieć stały kontakt z trenerem

Tak, są w tej branży trenerzy, którzy wolą pójść na ilość zamiast na jakość, przez co szybko zapominają o podopiecznych. Dla nas stały kontakt jest bardzo istotny, bo tylko dzięki niemu będziemy mieli pewność, że trzymasz się przygotowanego dla Ciebie planu.


Nie wybieraj nas, jeśli…

Wierzysz w 'magiczne metamorfozy' trwające dwa tygodnie

Nie zrozum nas źle, chcemy po prostu przestrzec przed kupowaniem „cudownych” planów, które obiecują cuda na kiju. My do celu idziemy najkrótszą możliwą drogą, ale bajek nie opowiadamy.

Jedynym kryterium jest cena

Staraliśmy się przygotować atrakcyjne cenowo pakiety, ale oczywiście w sieci kupisz plan treningowy lub żywieniowy taniej. Dlaczego? Bo niektórzy trenerzy tylko udają, że przygotowują zindywidualizowane plany, a zamiast tego wciskają ludziom niedostosowane do ich potrzeb gotowce.

POD CZYJE SKRZYDŁA MOŻESZ TRAFIĆ?


Dalej niezdecydowana(y)?

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ Z TRENEREM
350 zł / miesiąc
Konsultacja treningowa 1 na 1 raz w miesiącu
Indywidualny plan treningowy (co miesiąc nowy/zmieniany)
Stały kontakt z trenerem; szczegółowe raporty raz w tygodniu
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
450 zł / miesiąc
Konsultacja treningowa 1 na 1 raz w miesiącu
Konsultacja żywieniowa 1 na 1 raz w miesiącu
Indywidualny plan treningowy (co miesiąc nowy/zmieniany)
Indywidualny plan żywieniowy z instrukcjami + 3 wersje przepisów do każdego posiłku (co miesiąc nowe)
Stały kontakt z trenerami; szczegółowe raporty raz na tydzień
Indywidualny plan żywieniowy + 3 wersje każdego posiłku do przygotowania
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
350 zł / miesiąc
Konsultacja żywieniowa 1 na 1 raz w miesiącu
Indywidualny plan żywieniowy z instrukcjami + 3 wersje przepisów do każdego posiłku (co miesiąc nowe)
Stały kontakt z trenerem; szczegółowe raporty raz w tygodniu
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

  • Oczywiście. Wszystko przygotujemy tak, byś mógł/mogła trenować tam, gdzie zechcesz.

  • Jeśli zdecydujesz się na treningi w siłowni, problem rozwiązuje się sam. Jeśli chcesz trenować w domu, dostosujemy się do Ciebie i Twoich możliwości. Na wstępnie pomówimy o tym, w jakich warunkach zamierzasz trenować. Zdarzają się sytuacje, gdy podopieczny nie ma w domu żadnego sprzętu do treningu. Przygotujemy taki zestaw ćwiczeń, który będzie dostosowany do Twoich wymagań.  Poradzimy sobie.

  • Oczywiście. Można nas spotkać w Krakowie, prowadzimy treningi przy ul. Zabłocie. Zamiast na konsultację online, chętnie zaprosimy Cię do naszego studia, jeśli tylko będziesz miał(a) po drodze. Rzecz jasna możesz też wybrać treningi stacjonarne 1 na 1 w naszym studiu zamiast prowadzenia online. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

    Trener Personalny Kraków FitNow
  • W każdej chwili, ponieważ nie podpisujesz z nami umowy na określony czas. Dla naszej wspólnej wygody korzystamy z opłat automatycznych, co oznacza, że co 30 dni pobieramy płatność na następne 30 dni współpracy.

    Możesz jednak natychmiastowo zrezygnować bez dodatkowych opłat do dnia poprzedzającego najbliższą płatność. Dodatkowo gwarantujemy zwrot pieniędzy, jeśli w ciągu pierwszych czternastu dni uznasz, że nie jesteś zadowolony/a z naszych usług.

  • Nie. W internecie bez kłopotu znajdziesz trenerkę lub trenera, który prześle ci plan przygotowany na kolanie, a później zapomni o Tobie raz na zawsze. My musimy mieć pewność, że ćwiczenia wykonujesz poprawnie i że wspólnie idziemy w dobrym kierunku. Współpraca z każdym podopiecznym trwa u nas co najmniej miesiąc.

  • Podkreślamy to na każdym kroku: nasze treningi i plany żywieniowe – co niestety w tej branży nie jest standardem – szczegółowo dostosowujemy do podopiecznego. Nigdy nie poprosimy Cię o wykonywanie ćwiczeń, które przerastają Twoje możliwości, ani nigdy nie rozpiszemy Ci posiłków, których nie lubisz jeść. Na treningu i na diecie nie jesteśmy za karę, wierz nam.

Chcesz porozmawiać z trenerem przed podjęciem decyzji?

Jasna sprawa. Zostaw imię i numer telefonu. Trener osobiście się z tobą skontaktuje.