Cześć, z tej strony Sebastian, autor poradnika. Dzięki za zaufanie. Poradnik poleciał już na Twojego maila. Jeśli go tam nie widzisz, sprawdź na wszelki wypadek folder „spam”. A tymczasem…

 

Mam dla Ciebie prezent!

 

Oto nigdzie indziej niepublikowany film poradnikowy. Znajdziesz w nim konkretne podpowiedzi, co zrobić, by schudnąć raz na zawsze. To proste do zastosowania rzeczy, które jednak – zaufaj mi! – działają.

Na końcu filmu zostawiłem Ci prezent. Jest to zaproszenie na krótką konsultację telefoniczną bezpośrednio ze mną (o ile zostały jeszcze jakieś miejsca; niczego nie obiecuję), a do tego kod rabatowy na ewentualną późniejszą współpracę. Miłego oglądania!

Jesteśmy grupą trenerów, od lat pomagamy osiągać cele.  Uczymy, jak jeść i jak trenować, by móc poczuć dumę z siebie.
Tak, możesz schudnąć raz na zawsze bez męczenia się. Tak, możesz zbudować sylwetkę, której będą Ci zazdrościć.

>Wspólnie z podopiecznymi przechodziliśmy tę drogę setki razy i Ciebie też poprowadzimy.

JAK TO DZIAŁA?

JAK TO DZIAŁA?

Wypełniasz kwestionariusz, który pozwoli nam zrozumieć Twoje cele i priorytety

Trener przygotowuje dla Ciebie plan żywieniowy z przepisami i szczegółowymi instrukcjami. Następnie zaprasza Cię na ok. godzinną konsultację przez internet lub telefon

Trener będzie Cię wspierał na każdym etapie. Wcielasz jego instrukcje w życie i obserwujesz, jak Twoja sylwetka się zmienia

Jesteście z trenerem w stałym kontakcie. Raz w tygodniu wspólnie analizujecie postępy, a raz w miesiącu spotykasz się z nim na kolejnej kompleksowej konsultacji

Wypełniasz kwestionariusz, który pozwoli nam zrozumieć Twoje cele i priorytety.

Trener przygotowuje dla Ciebie plan żywieniowy z przepisami i szczegółowymi instrukcjami. Następnie zaprasza Cię na ok. godzinną konsultację przez internet lub telefon

Trener będzie Cię wspierał na każdym etapie. Wcielasz jego instrukcje w życie i obserwujesz, jak Twoja sylwetka się zmienia

Jesteście z trenerem w stałym kontakcie. Raz w tygodniu wspólnie analizujecie postępy, a raz w miesiącu spotykasz się z nim na kolejnej kompleksowej konsultacji

DIETA, KTÓRA ZMIENI CIĘ RAZ NA ZAWSZE


WAŻNE! Nie jesteś na diecie za karę. W odżywianiu, które prowadzi do trwałych efektów, nie chodzi o nieznośne odliczanie dni do końca, katowanie się i przeklinanie każdego dnia. No jasne, że skuteczna dieta może być różnorodna, ciekawa i przede wszystkim nie musi męczyć! Zmiany w jadłospisie można wprowadzić tak, by zostały z tobą na stałe. I taki będzie nasz wspólny cel.


PRZYKŁADOWE MENU*

Śniadanie

Omlet z kurzych jaj z masłem orzechowym, jabłkami i cynamonem

Obiad

Soczysty łosoś z piekarnika z ryżem basmati i surówką z kapusty kiszonej

Kolacja

Kanapki z masłem, szynką, sałatą, pomidorem i ogórkiem

*Co jasne, będziesz miał(a) wybór. Otrzymasz po kilka propozycji każdego posiłku. Do ciebie będzie należała decyzja, co masz ochotę zjeść danego dnia.

Dodatkowo zaproponujemy ci przepisy dostosowane do twoich preferencji i stylu życia. Innymi słowy: nie lubisz bananów? W menu nie będzie bananów. Nie masz czasu na gotowanie? Będą dania najprostsze z możliwych. Rzecz jasna, przygotowujemy też diety wegetariańskie.

Sebastian trener FitNow

Nazywam się Sebastian Szymczak, jestem certyfikowanym trenerem i medalistą sportów sylwetkowych, od ponad 10 lat pomagam ludziom spełniać dietetyczne marzenia. Pamiętaj, że w ramach opieki dietetycznej z każdym pracujemy indywidualnie i każdemu z osobna poświęcamy sporo czasu. Nikt nigdy nie dostanie od nas planu-gotowca przygotowanego na kolanie. Z tego powodu zastrzegam, że liczba osób, jakie przyjmujemy pod opiekę, jest mocno ograniczona.


Wybierz nas, jeśli…

Chcesz mieć bezustanne wsparcie trenera

To dla nas ważna sprawa: nie przygotowujemy planów bez stałego kontaktu z podopiecznymi. Twój trener będzie Cię wspierał, dawał wskazówki i tydzień w tydzień odpowiadał na Twoje pytania. Wasza walka o utratę kilogramów lub budowę masy mięśniowej nie skończy się na przesłaniu przepisów. Przeciwnie – to będzie dopiero początek.


Nie wybieraj nas, jeśli…

Wierzysz w 'magiczne metamorfozy' trwające dwa tygodnie

Nie zrozum nas źle, chcemy po prostu przestrzec przed kupowaniem „cudownych” planów, które obiecują cuda na kiju. My do celu idziemy najkrótszą możliwą drogą, ale bajek nie opowiadamy.


Chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie możemy Ci pomóc?

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ Z TRENEREM
390 zł
Konsultacja żywieniowa 1 na 1
Indywidualny plan żywieniowy z instrukcjami + 3 wersje przepisów do każdego posiłku
Stały kontakt z trenerem; szczegółowe raporty raz na tydzień
990 zł
Konsultacja żywieniowa 1 na 1 raz w miesiącu (co miesiąc indywidualne szkolenie na inny temat)
Indywidualny plan żywieniowy z instrukcjami + 3 wersje przepisów do każdego posiłku (co miesiąc nowe)
Stały kontakt z trenerem; szczegółowe raporty raz na tydzień
Okres próbny - 14 dni na ew. rezygnację i zwrot kosztów
1690 zł
Konsultacja żywieniowa 1 na 1 raz w miesiącu (co miesiąc indywidualne szkolenie na inny temat)
Indywidualny plan żywieniowy z instrukcjami + 3 wersje przepisów do każdego posiłku (co miesiąc nowe)
Stały kontakt z trenerem; szczegółowe raporty raz w tygodniu
Okres próbny - 14 dni na ew. rezygnację i zwrot kosztów
Opcja najlepsza cenowo: ok. 280 zł miesięcznie

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Oczywiście. Spotykamy się z podopiecznymi w Krakowie przy ul. Zabłocie. Zamiast na konsultację online, chętnie zaprosimy Cię do naszego studia, jeśli tylko będziesz miał(a) po drodze.

 • Z takich, jakie Tobie smakują i do jakich masz dostęp. Po prostu zapytamy Cię o to na początek. W większości przypadków przygotowujemy jadłospisy z prostych składników, dostępnych od ręki w popularnych sklepach dyskontowych.

 • Tak. Nie przygotowujemy natomiast diet wegańskich.

 • Zapewniamy, że nie ucieknie Ci ani jeden dzień. Żaden z przygotowanych przez nas pakietów – miesięczny, trzymiesięczny i półroczny – nie rozpoczyna się od razu po jego opłaceniu. Rozpoczyna się dopiero z chwilą, gdy zaczniesz działać. Najpierw trener przygotuje szczegółowy plan z instrukcjami oraz przepisami, a następnie przekaże Ci wszystkie szczegóły. Dopiero od tego momentu zaczynamy odliczać czas współpracy.

 • Oczywiście, że pomożemy. Na pytania związane z bezpiecznym treningiem lub każdą inną formą aktywności fizycznej, także chętnie opowiemy. Podpowiemy, jakie ćwiczenia będą dla Ciebie odpowiednie i jak je skutecznie wykonać. Na ten temat też porozmawiacie z trenerem podczas konsultacji.

  Oczywiście jeśli nie chcesz lub nie możesz, nie musisz trenować w siłowni, by osiągnąć np. cele związane z redukcją wagi. Tak, bez treningu też można schudnąć.

 • Podkreślamy to na każdym kroku: nasze plany żywieniowe – co niestety w tej branży nie jest standardem – szczegółowo dostosowujemy do podopiecznego. Nie działamy na gotowych już planach. Nigdy nie rozpiszemy posiłków, których nie znosisz jeść. Ani takich, które mogą mieć negatywny wpływ na twój stan zdrowia. Na diecie nie jesteśmy za karę, wierz nam.

 • To zależy od Twojej samodyscypliny (czy będziesz się trzymał(a) planu bez wsparcia trenera?) oraz oczywiście od celu, jaki sobie stawiasz. Dla przykładu: jeśli twoim marzeniem jest zrzucenie 20 kg, to oczywiście wspólnie jesteśmy w stanie je spełnić, ale nie zrobimy tego w miesiąc. Z prostego powodu: to byłoby niezbyt zdrowe! Współpraca trwająca trzy lub sześć miesięcy pozwoli nam natomiast zająć się budową nawyków żywieniowych, które zostaną z Tobą na zawsze. To dzięki nim możemy uniknąć tzw. efektu jo-jo.

  Jesteśmy na tyle pewni naszych metod, że przy wyborze 3-miesięcznych i 6-miesięcznych pakietów dajemy ci gwarancję satysfakcji. Można wycofać się po 14 dniach, jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nasza współpraca ci nie odpowiada. Wtedy zwrócimy pieniądze.

  Jeśli nadal nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy, możesz zamówić niezobowiązującą rozmowę z trenerem – TUTAJ.

 • Tylko wtedy będziesz miał(a) pewność, że idziesz w dobrym kierunku. Otrzymasz od nas kartę postępów, którą będziemy wspólnie monitorować co tydzień. Natomiast podczas comiesięcznych konsultacji trener skupi się na Twoich potrzebach, odpowie na każde pytanie i rozwieje każdą wątpliwość. Będzie miał też przygotowane dla Ciebie ok. godzinne szkolenia. Co miesiąc szkolenie będzie dotyczyło innego, ale szalenie ważnego tematu związanego z odżywianiem. To da Ci taką wiedzę i pozwoli wypracować takie nawyki, że po czasie żaden trener nie będzie Ci już potrzebny.

WAŻNE!

Przed podjęciem decyzji możesz zamówić bezpłatną konsultację telefoniczną z trenerem, który objaśni Ci plan działania. Wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się najszybciej, jak się da.