Od ZERA do BOHATERA – Przewodnik dla początkujących

4 tygodniowy plan treningowy dla początkującychInternet przelewa się różnorodnością informacji odnośnie fitnessu. Jako osoba początkująca nie wiesz gdzie się skierować, ani kogo słuchać. Chcesz pewnego programu który wytłumaczy tobie jak wykonywać treningi, jak i dlaczego powinieneś się żywić, oraz czy suplementacja jest tobie potrzebna a jeśli tak to co i jak stosować.
Od ZERA do BOHATERA- Przewodnik dla początkujących, rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, odpowie na pytania, oraz ukierunkuje we właściwą stronę.

FitNOW Centrum Treningowe i Poradnia Dietetyczna powstała w 2012 na Krakowskim Zabłociu.  Zatrudniając najlepszych fachowców w branży fitness,  odchudzamy, pomagamy w kształtowaniu sylwetki, podnosimy wydolność aerobową, dzięki czemu sukcesywnie zmieniliśmy życia tysiącom ludzi.
Poniższy 4-tygodniowy program odzwierciedla nasze podejście do każdego klienta który do tej pory, nie miał do czynienia z fitness.

Program zakłada codzienne wdrażanie niuansów w twoje życie.  Od ćwiczeń na maszynach, wolnych ciężarach lub z ciężarem ciała, poprzez zwiększenie mobilności, rozgrzewanie przed ćwiczeniami, ćwiczenia cardio, po poprawne odżywianie.
Celem tego programu jest abyś poczuł to samo co odczuwa każdy kto zatrudni nas do współpracy 1 na 1. Naszym celem jest aby fitness stał się nieoddzielną częścią Twojego życia.

Program