NAJLEPSZA JA! PLAN TRENINGOWY dla kobiet

Zacznij transformację najlepszej wersji siebie samej!Bycie Fit to coś więcej niż Chwyt Reklamowy. Dla mnie oznacza to bycie najlepszą wersją siebie samej. Nie tylko najlepszą wersją fizyczną naszego ciała. Bycie Fit wymaga idealnego odżywiania oraz solidnego schematu ćwiczeń. Ale być może, co najważniejsze, wymaga pozytywnego nastawienia. Ten PLAN TRENINGOWY pomoże Wam jak wyznaczyć indywidualne cele, uwierzyć w siebie i dzięki temu osiągnąć najlepszą wersje siebie samej...

Jak przekształcić swoje życie i ustawić się na właściwym torze? Na początku to przemyślenie swoich priorytetów. Jeśli chcesz coś zmienić, trzeba uczciwie spojrzeć na to jak żyłaś do tej pory. Transformacja może zdarzyć się tylko po szczerej konfrontacji z sobą samym i ustaleniu w jakim momencie życia obecnie się znajdujesz.
Wiedząc gdzie jesteś i gdzie chcesz się znaleść łatwiej znaleźć drogę do sukcesu. Twój cel powinien być jasny i określony; na przykład:  „Zgubić 6kg tłuszczu w 6 tyg”. To jest jasne określenie twojego kursu. Jeśli pragniesz być fit lecz twoim celem jest „Czuć się zdrowsza”, z doświadczenia wiem że osoba początkująca będzie skazana na powrót do dotychczasowego stylu życia.
Czy już znalazłaś i określiłaś swój cel?  Świetnie!  Zacznamy twój plan treningowy!

O naszym planie

Program