SPORTOWCU; ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ

SPORTOWCU; ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ

SPORTOWCU; ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ 1550 650 FitNow - treningi personalne

Jeśli ćwiczysz na zewnątrz, skóra jest regularnie wystawiona na działanie kremów przeciwsłonecznych, brudu i innych zanieczyszczeń, które zatykają twoje pory. Szczególnie dla osób powyżej 30 roku życia, sytuacja może być jeszcze gorsza.  W tym wieku proces regeneracji / wymiany martwych komórek skóry wydłuża się do czterech tygodni ( dla porównania proces ten trwa trzy dni u niemowląt i zwalnia z biegiem lat), dodatkowo blokując pory.   Czynniki te, same w sobie mogą powodować zmiany skórne w końcowej fazie widoczne w postaci trądzika.

Według ekspertów:

Ekspert mówi, że regularna eksfoliacja sprzyja rotacji komórek i eliminuje zanieczyszczenia.  Wyjaśnia, że ​​ludzie często używają domowych peelingów i środków czyszczących, które jeśli używane więcej niż raz w tygodniu, mogą powodować mikro nacięcia w skórze, . Zabiegi takie jak HydraFacial są łagodniejsze i tak skuteczne, że wystarczy wykonywać jedną sesje raz na trzy do czterech tygodni. W gabinetach licencjonowani estetycy używają ******** do czyszczenia porów, a następnie stosują nawilżające ****** w celu zmiękczenia skóry.

Jak stosować:

Zaplanuj HydraFacial co trzy do czterech tygodni przez cały rok lub ilekroć skóra będzie szorstka lub odwodniona.   Umów się na sesje po treningu lub na koniec dnia, aby produkty regeneracyjne pozostały na skórze tak długo, jak to możliwe.