16 NARZĘDZI ROWEROWYCH, KTÓRE KAŻDY ROWERZYSTA POWINIEN MIEĆ

16 NARZĘDZI ROWEROWYCH, KTÓRE KAŻDY ROWERZYSTA POWINIEN MIEĆ

16 NARZĘDZI ROWEROWYCH, KTÓRE KAŻDY ROWERZYSTA POWINIEN MIEĆ 1550 650 FitNow - treningi personalne

11 & 12. Klucz uniwersalny Vise-Grip i Narzędzie do Kasety  Gdy przyjdzie czas na zmianę zębatki, będziesz potrzebował różnych narzędzi. Możesz zrobić to za pomocą zwykłego klucza serwisowego, ale Vise-Whip firmy Pedro przymocowuje się do miejsca na zębatce, przez co eliminujesz ryzyko ześlizgnięcia się narzędzia. Pair it with the Cyclus cassette lockring tool that has both Shimano/ SRAM and Campagnolo lockring compatibility built into a single two-sided tool.

13. Narzędzie wielofunkcyjne Dobre narzędzie wielofunkcyjne może zrobić różnicę pomiędzy szybkim, łatwym dostosowaniem roweru w trasie, a utknięciem w miejscu z grymasem niezadowolenia. Zawsze miej przy sobie mini warsztat mieszczący się w dłoni jak Lenzyne RAP 13, który ma osiem rozmiarów śruby sześciokątnej i kluczy Trox, śrubokręt Phillips, skuwacz łańcucha, dwa rozmiary standardowych, kwadratowych kluczy do szprych oraz trzeci klucz do szprych firmy Mavic.

14. Śrubokręt z czterema końcówkami Osoby, które doceniają wykorzystanie przestrzeni i wielozadaniowość, pokochają to narzędzie. Wybierz wersję z końcówkami ze stali, które nie wypaczą ani nie uszkodzą sprzętu. Cztery rozmiary będą pasowały do prawie każdej płaskiej śrubki na twoim rowerze.

15. Klucz do szprych Z tak wieloma producentami kół, którzy używają różnych projektów szprych, nie da się polecić konkretnego modelu. Jeśli masz konwencjonalne szprychy w oponach, na pewno dobrze posłuży ci Park Tool SW-0, SW-1 lub SW-2. Projekt praktycznie nie zmienił się od lat 60, a to dlatego, że nie potrzebuje zmian.

16. Zaostrzona szprycha Zaostrzona szprycha ma wiele zastosowań – od otwierania świeżo przeciętej osłonki linki po wybieranie liści z zębatki. Możesz zaostrzyć końcówkę złamanej szprychy za pomocą pilnika. Zagnij końcówkę na przeciwnej stronie szprychy, żebyś mógł ją powiesić obok innych narzędzi.