Bezpłatny trening personalny w FitNow


Zaproszenie na bezpłatny trening personalny!

Dowiesz się:

Jakie są Twoje mocne strony? Jak pracować nad słabymi?

Jak wygląda skuteczny i bezpieczny trening?

Co robić, by Twoje ciało zaczęło się zmieniać?

Szansa na przeżycie przygody – na poznanie siebie, swojego ciała, możliwości, ograniczeń

Trening w kameralnym studiu na Zabłociu w Krakowie. Bez tłumów typowych dla sieciowych siłowni

Bezcenne wskazówki dotyczące odżywiania

Godzina skupienia tylko na Tobie i Twoich celach. To trening indywidualny – 1 na 1

Sebastian Szadowski trener personalny FitNow

Mam na imię Sebastian, jestem właścicielem studia FitNow.

To ze mną spotkasz się na pierwszym treningu. Od lat pomagam ludziom i nie zawiodę Cię.

Podczas treningu próbnego przygotuję dla Ciebie wstępny plan działania. Opowiem, ile mniej więcej czasu będziesz potrzebować, by osiągnąć założony cel. A potem – jeśli sobie zażyczysz – wspólnie z innymi trenerami poprowadzimy Cię za rękę do zachwycającej zmiany. Oczywiście treningi to nie wszystko. Działamy kompleksowo, rozpisujemy także plany dietetyczne razem z przepisami na łatwe do przygotowania posiłki.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Niektórzy i tak o to dopytują, więc na wszelki wypadek powtórzymy: tak, konsultacja połączona z treningiem próbnym jest bezpłatna. W dodatku nie będziesz czuł(a) się do niczego zobowiązan(a/y). Nie trzeba niczego podpisywać, na nic się zgadzać i nie trzeba deklarować, że odwiedzisz nas po raz drugi. Nie, nie. Trening próbny się nie spodoba? Będzie nam bardzo przykro, ale z bolącym sercem zrozumiemy, do niczego namawiać nie będziemy.

  Jeśli natomiast zechcesz zostać z nami na dłużej, przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną pod Twój cel. Ceny kolejnych treningów zaczynają się od 130 zł.

 • Trening próbny trwa godzinę i nie jest wyczerpujący. Ma za to odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Po pierwsze: poznasz nasze studio i naszych trenerów. Po drugie: trener pomoże Ci ustalić, czego właściwie potrzebujesz. Nie musisz na tym etapie być tego pewnym/pewną – może wiesz już dokładnie (np. chcesz schudnąć 10 kg albo nabrać masy mięśniowej), a może rozmowa z nami otworzy Ci oczy. Wspólnie zastanowimy się, jakie cele powinieneś obrać.

 • Na trening zaprosimy Cię do naszego kameralnego studia przy ul. Zabłocie 25/bud 5L.

  Trener Personalny Kraków FitNow
 • W dogodnym dla Ciebie momencie. Prowadzimy treningi od poniedziałku do soboty, o różnych porach dnia. Po wysłaniu zgłoszenia trener zadzwoni do Ciebie, by się umówić. Często znajdujemy termin już na następny dzień.

 • Niewiele. Potrzebny Ci będzie wygodny strój – top, koszulka z krótkim lub długim rękawem, legginsy, krótkie spodenki albo spodnie dresowe. Buty sportowe się przydadzą, choć niektórzy wolą trenować w samych skarpetkach. Możesz zabrać ze sobą bidon, mamy filtrowaną wodę.

  Ostatnia sprawa – nieobowiązkowa, ale ważna – jeśli masz aktualne wyniki badań, np. krwi, moczu albo poziomu witaminy D, przynieś je na trening próbny. Jeśli ich nie masz, nie przejmuj się. Na ten temat też porozmawiamy.

 • Trening w FitNow to 60 minut (a czasem więcej) skupienia na Tobie. Co to oznacza? Że Twój trener lub trenerka (tak, od tej chwili możesz mówić: MÓJ trener i MOJA trenerka) będą przez ten czas zajmować się wyłącznie Tobą. Będą cierpliwie tłumaczyć, jak trenować skutecznie, a przy tym bezpiecznie. Będą pokazywać, odpowiadać na Twoje pytania, rozwiewać wątpliwości. Wyjaśnią, co, dlaczego, jak.

 • Więcej o naszych trenerach i naszym studiu przeczytasz na stronie internetowej www.FitNow.pl. Jeśli chcesz porozmawiać, napisz lub zadzwoń: jarek@fitnow.pl | 517 567 981

Oni już u nas byli

Opinie studio treningów FitNow Kraków
Opinie FitNow trening personalny

Pomożemy w pozbyciu się niepotrzebnych kilogramów,

Dowiesz się, jak trenować, by w końcu było widać efekty,

Wskażemy, jak się odżywiać, by czuć się lepiej

Ułożymy plan treningowy,

Pokażemy, jak korzystać z dostępnych w siłowniach sprzętów,

Damy ci motywacyjnego kopa w cztery litery,

Walczymy z bólem. Podpowiadamy, nad którymi partiami Twojego ciała warto popracować w pierwszej kolejności i jakie korzyści Ci to przyniesie.

Umawiam się na bezpłatną konsultację i trening próbny

  Imię *
  Twój e-mail *
  Numer telefonu *
  Napisz, czy znasz już swój cel. Odezwiemy się najszybciej, jak się da