Bezpłatny trening personalny w FitNow


Zaproszenie na bezpłatny trening personalny!

Dowiesz się:

Jakie są Twoje mocne strony? Jak pracować nad słabymi?

Jak wygląda skuteczny i bezpieczny trening?

Co robić, by Twoje ciało zaczęło się zmieniać?

Trener Personalny Kraków

Szansa na przeżycie przygody – na poznanie siebie, swojego ciała, możliwości, ograniczeń

Trening w kameralnym studiu na Zabłociu w Krakowie. Bez tłumów typowych dla sieciowych siłowni

Garść ważnych informacji na tematy związane z odżywianiem

Godzina skupienia tylko na Tobie i Twoich celach. To trening indywidualny – 1 na 1

Oni już u nas byli

Opinie FitNow trening personalny
Opinie studio treningów FitNow Kraków
Sebastian Szadowski trener personalny FitNow

Mam na imię Sebastian, jestem właścicielem studia FitNow.

To ze mną spotkasz się na pierwszym treningu. Od lat pomagam ludziom i nie zawiodę Cię.

Masz dwie opcje. Pierwsza: zostać w miejscu i nie zmienić nic. Druga: zrobić dla siebie coś ważnego, a przynajmniej spróbować.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Niektórzy i tak o to dopytują, więc na wszelki wypadek powtórzymy: tak, trening próbny jest za darmo, czyli za zero złotych, zero euro, zero bitcoinów i nawet zero wenezuelskich boliwarów. W dodatku nie będziesz czuł(a) się do niczego zobowiązan(a/y). Nie trzeba niczego podpisywać, na nic się zgadzać i nie trzeba deklarować, że odwiedzisz nas po raz drugi. Nie, nie. Trening próbny się nie spodoba? Będzie nam bardzo przykro, ale z bolącym sercem zrozumiemy, do niczego namawiać nie będziemy.

  Jeśli będziesz chciał/chciała z nami zostać, przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną pod Twój cel. Jeśli czytasz to jeszcze w sierpniu, to znaczy, że zdążysz dorwać voucher na 100 zł.

 • Trening próbny trwa godzinę i nie jest wyczerpujący. Ma za to odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. Po pierwsze: poznasz nasze studio i naszych trenerów. Po drugie: trener pomoże Ci ustalić, czego właściwie potrzebujesz. Nie musisz na tym etapie być tego pewnym/pewną – może wiesz już dokładnie (np. chcesz schudnąć 10 kg albo nabrać masy mięśniowej), a może rozmowa z nami otworzy Ci oczy. Wspólnie zastanowimy się, jakie cele powinieneś obrać.

 • Na trening zaprosimy Cię do naszego kameralnego studia przy ul. Zabłocie 25/bud 5L.

  Trener Personalny Kraków FitNow
 • Niewiele. Potrzebny Ci będzie wygodny strój – top, koszulka z krótkim lub długim rękawem, legginsy, krótkie spodenki albo spodnie dresowe. Buty sportowe się przydadzą, choć niektórzy wolą trenować w samych skarpetkach. Możesz zabrać ze sobą bidon, mamy filtrowaną wodę.

  Ostatnia sprawa – nieobowiązkowa, ale ważna – jeśli masz aktualne wyniki badań, np. krwi, moczu albo poziomu witaminy D, przynieś je na trening próbny. Jeśli ich nie masz, nie przejmuj się. Na ten temat też porozmawiamy.

 • Więcej o naszych trenerach i naszym studiu przeczytasz na naszej stronie internetowej (www.FitNow.pl). Jeśli chcesz porozmawiać, napisz lub zadzwoń: jarek@fitnow.pl | 509 480 666

 • Trening w FitNow to 60 minut (a czasem więcej) skupienia na Tobie. Co to oznacza? Że Twój trener lub trenerka (tak, od tej chwili możesz mówić: MÓJ trener i MOJA trenerka) będą przez ten czas zajmować się wyłącznie Tobą. Będą cierpliwie tłumaczyć, jak trenować skutecznie, a przy tym bezpiecznie. Będą pokazywać, odpowiadać na Twoje pytania, rozwiewać wątpliwości. Wyjaśnią, co, dlaczego, jak.


UWAGA! BY CIĘ ZMOTYWOWAĆ, DO ZAPISU NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ DOKŁADAMY VOUCHER W WYSOKOŚCI 100 ZŁ NA PAKIETY TRENINGÓW PERSONALNYCH. TO PREZENT DLA TYCH, KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI ZOSTAĆ Z NAMI NA DŁUŻEJ (OCZYWIŚCIE NIE JEST TO OBOWIĄZKOWE). WARUNEK: NIE WOLNO ZWLEKAĆ, PROMOCJA SKOŃCZY SIĘ ZA:

Pomożemy w pozbyciu się niepotrzebnych kilogramów,

Wiemy, jak trenować, by w końcu było widać efekty,

Podpowiemy, jak się odżywiać, by waga nie stała w miejscu,

Ułożymy plan treningowy,

Pokażemy, jak korzystać z dostępnych w siłowniach sprzętów,

Damy ci motywacyjnego kopa w cztery litery,

Walczymy z bólem. Podpowiadamy, nad którymi partiami Twojego ciała warto popracować w pierwszej kolejności i jakie korzyści Ci to przyniesie.

Umawiam się na bezpłatną konsultację i trening próbny

  Imię *
  Twój e-mail *
  Numer telefonu *
  Napisz, czy znasz już swój cel. Odezwiemy się najszybciej, jak się da