MANIA BEGANIA NA BIEŻNI…

MANIA BEGANIA NA BIEŻNI…

MANIA BEGANIA NA BIEŻNI… 300 455 FitNow - treningi personalne

Cztery treningi indoor na spalanie tłuszczu; 1. Łatwy Trening;
Ustaw nachylenie bieżni na jeden procent i biegaj lub maszeruj w szybkim tempie od 40 do 60 minut, stosując delikatny poziom intensywności. Łatwe dni treningowe odgrywają dużą role w treningach biegowych.  Nie możesz codziennie ciężko trenować. Potrzebujesz luźniejszych dni na odpoczynek, aby twoje mięśnie w pełni się zregenerowały i były gotowe na trudniejsze treningi.
2. Trening Interwałowy;
Ustaw nachylenie bieżni na jeden procent. Trenuj spokojnie przez 2 minuty, a następnie przez 1 minutę bardzo intensywnie. Ćwicz w ten sposób nie dłużej niż przez 30 minut. Gdy poziom twojej sprawności fizycznej wzrośnie, twoje tempo na wysokim poziomie intensywności również się poprawi. Oznacza to, że będziesz ciągle stawać się lepszym biegaczem, będziesz zwiększać swój maksymalny pułap tlenowy a twoja zdolność do spalania kalorii z tłuszczu będzie się również poprawiać.
3.Trening Dystansowy; 
Ustaw nachylenie bieżni na jeden procent i biegaj lub maszeruj na średnim poziomie intensywności przez około 20 minut. Prawdopodobnie początkowo będziesz w stanie wykonywać jedynie 20-minutowe treningi. Gdy poziom twojej sprawności fizycznej się poprawi, będziesz w stanie wykonać dwa lub trzy 20-minutowe powtórzenia z pięciominutowymi przerwami na odpoczynek, polegającymi na wolnym biegu/marszu. Przekonasz się również, że twoje tempo będzie wzrastać wraz z poprawą kondycji.
4. Trening na wzniesieniu;
Ten trening jest wspaniały, jeśli chodzi o budowanie siły w dolnych partiach ciała oraz rzeźbienie mięśni pośladków, łydek oraz ud. Ustaw nachylenie bieżni na cztery procent i biegaj lub maszeruj na wysokim poziomie intensywności przez pięć minut. Zmniejsz nachylenie bieżni do dwóch procent, a następnie biegaj lub maszeruj przez minutę na niskim poziomie intensywności. Znów podnieś nachylenie bieżni do pięciu procent, a następnie biegaj lub maszeruj przez pięć minut na wysokim poziomie intensywności. Następnie ponownie zmniejsz nachylenie do dwóch procent na minutę ćwiczeń na niskim poziomie intensywności.