HELLO!!! PODNOSIMY POPRZECZKĘ!!!

HELLO!!! PODNOSIMY POPRZECZKĘ!!!

HELLO!!! PODNOSIMY POPRZECZKĘ!!! 300 469 FitNow - treningi personalne

Jak to działa?Plan treningowy nie jest skomplikowanym lecz wymaga dużo pracy i wysiłku, ponieważ w trakcie programu często przechodzisz z biegu prosto do wykonywania ćwiczeń siłowych, bez żadnej przerwy. Oznacza to trening wysokiej intensywności, który wg wszystkich badań pomaga w uzyskaniu wyniku, jakiego oczekujesz.
Wszystko zaczyna się od truchtu, który powinieneś wykonywać solidnie przez około 20-25 minut.
Następnie bieg na odległość 500m w tempie, które pozwoli na osiągnięcie jej w około 2 minuty.
Później od razu wykonujesz 25 pompek, a następnie (również bez przerwy na odpoczynek) 25 przysiadów. Teraz nadszedł czas na brzuszki – 25 powinno być w sam raz.
Po tej pierwszej serii spartańskiego treningu biegowego wracasz z powrotem do biegu. Powinieneś być już lekko zmęczony. Pobiegnij 500m tak szybko jak to możliwe, postaraj się w czasie krótszym niż 2 minuty i kontynuuj tak jak w pierwszej serii, z tą różnicą, że ćwiczenia (pompki, przysiady i brzuszki) wykonuj po 20 powtórzeń.
Po drugiej serii będziesz już naprawdę ciężko dyszeć, lecz nie wolno ci się poddawać. Przechodzisz do trzeciej serii. Znów 500m w jak najszybszym tempie, tym razem postaraj się wycisnąć z siebie ile tylko możesz i pokonać czasy z poprzednich dwóch serii. Gdy skończysz przejdź do ćwiczeń. Wykonaj 15 pompek, 15 przysiadów i 15 brzuszków.
Zakończenie to ostatni bieg na 500m, który z założenia powinieneś pobiec jeszcze szybciej niż w poprzedniej serii. Jeśli nie jesteś zaawansowanym sportowcem, ten trening w bardzo szybkim tempie pozwoli Ci osiągnąć wyraźne rezultaty w spalaniu kalorii i ogólnym poprawieniu kondycji.

Zalety treningu… Cały urok treningu polega na możliwości wykonania go na każdej siłowni. Jeśli z różnych względów nie masz możliwości trenowania na zewnątrz, to podwójny bonus. Korzystając z bieżni jesteś w stanie w pełni monitorować i kontrolować tempo biegu. 500m w 2 minuty na bieżni jest wyświetlane jako 4min/km lub potocznie 15km/godzinę. Dodatkowo możemy modyfikować warianty takie jak przysiady, wykonując je z obciążeniem, lub do wyskoku. Pompki same w sobie proponuję modyfikować wykonując różne wersje lub zmieniając TEMPO. Zerknij na nasz dział ĆWICZENIA WG GRUP MIĘŚNIOWYCH (kliknij TUTAJ), dla pomysłów na przykładowe pompki.
Powodzenia…