ZWIĘKSZ POZIOM ENERGII…

ZWIĘKSZ POZIOM ENERGII…

ZWIĘKSZ POZIOM ENERGII… 300 466 FitNow - treningi personalne

1. Wypij espresso przed treningiem… Wypicie kawy godzinę przed treningiem zmniejsza zmęczenie po treningu o 60%. Kofeina pozwala na uwolnienie tłuszczu do krwiobiegu podczas aktywności fizycznej, a gdy zostaje on zużyty przed węglowodanami, zostają one zachowane na później, więc mamy więcej energii przez dłuższy czas.

2.Pozostań rozluźniony…Napięte mięśnie dwugłowe ud, pośladków lub czworoboczne (nogi, tyłek i ramiona) sprawią, że wykonywanie najłatwiejszych czynności, jak chodzenie i podnoszenie ciężarów, będzie wymagało zużycia większej ilości energii. Gdy jesteś w biurze, pamiętaj by wstawać i rozciągać się co najmniej przez minutę co godzinę, ponieważ siedzenie w tej samej pozycji przez cały dzień męczy mięśnie i zużywa energię.

3.Pozwól muzyce przejąć kontrolę…Słuchanie ulubionych dźwięków podczas treningu może dać ci kopa energetycznego, a głośna muzyka jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi, jeśli chodzi o walkę ze stresem i zmęczeniem. Nawet śpiewanie może dodać ci więcej werwy, ponieważ wymaga brania głębszych wdechów. Jednak najlepiej zostaw sobie śpiewanie na czas brania prysznica, ponieważ w ten sposób spowodujesz uwolnienie dodatkowych endorfin.