PLAN POD LUPĘ…

PLAN POD LUPĘ…

PLAN POD LUPĘ… 300 471 FitNow - treningi personalne

9. Traktujcie każdy dzień indywidualnie…Chociaż początek tygodnia to dobry moment, by zrobić postanowienia, to w rzeczywistości jedynie numer w kalendarzu. Jeśli nie rozpoczęliście zmian od poniedziałku, nie musicie uważać się za przegranych. Możecie ustalić cele i zacząć je realizować każdego dnia w roku! Więc jeśli w tym roku nie ruszyliście o czasie, nie poddawajcie się i rozpocznijcie, kiedy jest to możliwe!

10. Ponieśliście porażkę? Próbujcie dalej i dalej!Łatwe postanowienia bez problemu można utrzymać, wytrwać w nich do końca i ten artykuł może wydać Wam się zbędny. Gdy obraliście cel i czujecie, że poniesiecie porażkę z nastaniem lata, nie poddawajcie się! Poświęćcie chwilkę czasu na ponowne ocenienie, czy to naprawdę był dla Was dobry cel? Jeśli tak, znów do niego dążcie. Jeśli nie, wymieńcie go na nowy, który będzie bardziej realny i lepiej nada się do Waszych potrzeb i stylu życia.
W końcu nie ma żadnych zasad, terminów, nie ma nikogo, kto Was ukarze, nie ma prawdziwej klęski. Bądźcie pozytywni, bawcie się dobrze i wiedzcie, że możecie to zrobić!