PLAN POD LUPĘ…

PLAN POD LUPĘ…

PLAN POD LUPĘ… 300 471 FitNow - treningi personalne

3. Podzielcie plan na miesiące…Ustalenie celów na cały rok jest trudne. Życie jest zbyt nieprzewidywalne, by tak długo utrzymać postanowienia bez zmian. Lepiej ustalić miesięczne plany. To nie tylko sprawi, że będziecie zaangażowani w to, co sobie określiliście, ale z łatwością będziecie mogli wprowadzić zmiany w razie konieczności. Jeśli wcześniej osiągniecie cele, możecie się skusić na podwyższenie sobie poprzeczki. W przypadku porażki, możecie ustalić nowy, bardziej realny plan zmian i sprawdzić, czy zadziała.

4. Skonfigurujcie system odpowiedzialności…Odpowiedzialność jest najważniejsza i istnieje wiele sposobów, aby zawsze brać odpowiedzialność za swoje postanowienia. Jeśli nie wychodzi Wam spisanie listy i odhaczanie zrealizowanych zadań, znajdźcie kogoś, kto Wam pomoże. Podzielenie się swoimi postanowieniami z przyjacielem, członkiem rodziny lub innym bliskim zaangażuje również ich i będą Wam pomagać zostać na drodze do celu. Dobrym wyjściem jest znalezienie trenera personalnego. O wiele trudniej jest nie pokazać się na siłowni, gdy jest się umówionym i ma się świadomość, że treningi zostały opłacone… CENTRUM TRENINGÓW PERSONALNYCH I PORADNIA DIETETYCZNA FITNOW.PL

5. Zakolegujcie się…Znajdźcie partnera z tymi samymi postanowieniami. Ćwiczenie z kolegą nie tylko sprawi, że będziecie bardziej zobowiązani, ale da Wam więcej satysfakcji i zabawy! Wybierzcie zajęcia, na które możecie razem chodzić, ustalcie te same godziny i zapiszcie w kalendarzu daty, by zawsze się dopasować. Prawdopodobnie zainspirujecie innych znajomych i Wasz samotny, niedzielny jogging zmieni się w grupowy Boot Camp.