JAK SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU?

JAK SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU?

JAK SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU? 300 478 FitNow - treningi personalne

101 sposobów na mięśnie brzucha…
Brzuszki działają głównie na największy mięsień brzucha, mięsień prosty brzucha, który umożliwia zginanie kręgosłupa. Ten mięsień ściska brzuch do pewnego stopnia, ale istnieją również inne mięśnie, którym powinieneś poświęcić uwagę.
Wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie skośne brzucha, umiejscowione są po bokach mięśnia prostego brzucha. Z tych mięśni korzystasz, gdy zginasz kręgosłup w bok lub obracasz w pasie. Napinają się również, by naciskać na brzuch, więc powinieneś pracować nad nimi tak samo ciężko jak nad mięśniem prostym brzucha. Dodaj skręt tułowia do brzuszków oraz skłonów bocznych z hantlami, ale pamiętaj, by nie dodawać żadnych szarpanych ruchów, zwłaszcza jeśli masz problemy z plecami.
Mięsień poprzeczny brzucha znajduje się po bokach twojego ciała, poniżej mięśni skośnych. Często nazywane są „dolnymi mięśniami brzucha”. Właśnie na tym mięśniu powinny się skoncentrować kobiety, które chcą się pozbyć tłuszczyku z brzucha po ciąży. Ćwiczenia, w których podnosimy nogi zamiast górnej części ciała bardzo efektywnie wzmacniają mięsień poprzeczny.

Metody na mięśnie brzucha;Chodzenie;
Chodzenie zmusza wszystkie mięśnie brzucha do pracy. Pamiętaj, by wymachiwać rękoma i napinać mięśnie podczas chodzenia, a także by utrzymać energiczne tempo. Gdy już przyzwyczaisz ciało do codziennych spacerów, trudno będzie ci przeżyć bez nich choćby 1 dzień. Spaceruj co najmniej przez trzydzieści minut za każdym razem, by uzyskać efekt aerobowy i pamiętaj o piciu wody.
Trening siłowy;
Trening siłowy nie tylko wspomaga metabolizm, ale również wspiera kości. Kobiety, które trenują z obciążeniem są mniej narażone na osteoporozę w późniejszym wieku niż te, które nie ćwiczą w taki sposób. Dodanie mięśni również działa cuda, jeśli chodzi o poziom energii i samoocenę. W przeciwieństwie do rozpowszechnionego mitu, podnoszenie ciężarów nie sprawi, że twoje mięśnie będą napakowane. Uzyskasz bardziej kobiecą i symetryczną sylwetkę. Jeśli trening siłowy sprawia ci przyjemność, wykonuj go.
Joga;
Joga jest tak samo efektywna pod kątem wzmacniania ciała, a zwłaszcza w okolicach brzucha i pleców. Znacznie poprawia postawę i tworzy wyższą, szczuplejszą sylwetkę. Pilates i wiele ćwiczeń wykonywanych na macie to również dobre alternatywy. Ważne jest to, by znaleźć aktywność, która sprawi ci przyjemność. Dzięki temu szanse na trzymanie się programu będą znacznie większe.
Nastawienie psychiczne;
Najważniejsze jest zaprogramowanie samego siebie mentalnie. Nie używaj wagi do sprawdzania swoich postępów. Jeśli pracujesz z obciążeniami, możesz zyskać kilka kilogramów, a mimo to stracić kilka centymetrów w talii. Zamiast tego skorzystaj z dżinsów, w które chcesz się znów w mieścić albo użyj pary, która teraz dobrze na ciebie pasuje. Każdego tygodnia zaobserwujesz drobną zmianę i to powinno dać ci pewność siebie.
Chodź wyprostowana. Rozciągaj plecy i nogi, by poprawić swoją postawę. Gdy jedziesz samochodem do pracy, usiądź prosto i dopasuj środkowe lusterko, żebyś wiedziała, gdy zaczniesz się garbić. Nie pozwól swoim ramionom kierować się do przodu, gdy siedzisz przy biurku. Możesz wyglądać na mniejszą o jeden rozmiar, jeśli będziesz to wszystko robić.
Geny;
Wszyscy mieliśmy do czynienia z ludźmi, którzy mają „dobre geny” i super, jeśli zdają sobie sprawę z tego, jakimi są szczęśliwcami. Prawdopodobnie są tego nieświadomi, ale w porządku. Rozważaj to w kontekście doświadczenia budującego charakter. Jeśli obwiniasz swoich przodków za nadmiar ciała z przodu, nie czuj się bezradny. Musisz po prostu trenować nieco ciężej niż inni.
Mimo wszystko możesz wyrzeźbić zgrabniejszą sylwetkę za pomocą ćwiczeń kardio, zdrowej, zbilansowanej i niskotłuszczowej diety oraz wykonując jakiekolwiek dodatkowe czynności. Być może nie jest to jakieś nowoczesne podejście, ale naprawdę działa.

Podsumowanie…To wszystko nie jest łatwe, ale tak na prawdę całkiem proste. W czasach, gdy ludzie nie muszą nawet wychodzić na zewnątrz by upiec dla siebie stek na grillu, wydanie kilku złotych na szybki sposób jest naprawdę kuszące. Anatomia ludzka jednak nie zmieniła się w jakiś znaczący sposób wraz z historią. Jeśli zastosujesz etykę pracy swoich dziadków i wprowadzisz ją w swoje codzienne życie, osiągniesz najlepsze rezultaty.