JAK SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU?

JAK SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU?

JAK SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU? 300 478 FitNow - treningi personalne

Najnowszy chwyt reklamowy…W wielu reklamach telewizyjnych chwali się urządzenia, które rzekomo stymulują mięśnie, by nieustannie się napinały bez ćwiczenia. Widziałam nawet reklamę informacyjną takiego „pasa na mięśnie brzucha”, w której twierdzono, że działa jak 700 regularnych brzuszków i to w 10 minut! W reklamie pokazywani są ludzie wykonujący różne ćwiczenia mięśni brzucha w zły sposób, którzy każdą sekundę ćwiczeń darzą wielką nienawiścią. Obraz ten przeciwstawiony jest mężczyznom i kobietom, którzy spędzają cały dzień, chodząc wszędzie ze swoim paskiem na mięśnie brzucha, który jest wokół nich owinięty. Jakie to kuszące!
Niektórzy ludzie w tych reklamach twierdzą, że stracili centymetry wokół talii dzięki stosowaniu produktów tego typu. Wiele centymetrów. Mężczyźni z sześciopakiem przyznają zasługi temu urządzeniu. Niestety jest to karmienie widzów iluzjami na temat tego, w jaki sposób można pozbyć się tłuszczu z brzucha. Wzmacnianie samych mięśni brzucha (a te maszyny tak naprawdę nie mogły zbyt wiele zdziałać i na tym polu) nie wystarczy.

Dlaczego? Przez tłuszcz! Jeśli ciężka kobieta wykonuje setki brzuszków dziennie, być może nawet rozwinie silne mięśnie brzucha i być może będą nieco zwarte, ale nadal będzie miała masę tłuszczu pokrywającego te mięśnie, więc nie będzie wyglądała na szczuplejszą. Około pięćdziesiąt procent jej tkanki tłuszczowej znajduje się bezpośrednio pod skórą. Czy wiesz gdzie znajduje się cała reszta tej tkanki? W mięśniach. Wykonywanie brzuszków nie pozbawi cię tego tłuszczu, a już na pewno nie zrobi tego wibrujący pasek reklamowany w telewizji.

Spal tłuszcz…Najlepszym sposobem na szczuplejszą talię jest wykonywanie dużej ilości ćwiczeń krążeniowo-oddechowych. Dobrymi przykładami takich ćwiczeń są: chodzenie, jogging, pływanie, aerobik, jazda na rowerze… i sporty o wysokiej aktywności jak tenis i koszykówka. Każda aktywność, która przenosi rytm bicia serca w strefę trenowania i zatrzymuje go na tym poziomie przez co najmniej dwadzieścia minut, dodaje twojemu sercu kondycji i spala tłuszcz.
Gdy tracisz tłuszcz podskórny, twoja skóra staje się bardziej napięta. Gdy zmniejsza się ilość tłuszczu w twoich mięśniach, masz bardziej stonowany i mniej sflaczały wygląd. Musisz więc przede wszystkim myśleć o ćwiczeniach kardio. Pięć razy w tygodniu!

Przemień swoje ciało w bardziej efektywne narzędzie spalające tłuszcz!Powinieneś skupić się na dużych grupach mięśniowych; Tylna i dolna część ud, Pupa, Plecy, Klatka piersiowa, Tricepsy i bicepsy, Łydki, Biodra, Przedramiona, Ramiona…
Tonowanie mięśni połączone z ćwiczeniami krążeniowo-oddechowymi przyspieszy i usprawni proces, ale nie myśl, że musisz pracować jedynie nad mięśniami brzucha. To kolejne błędne przekonanie. Prawda jest taka, że gdy pracujesz nad wszystkimi większymi grupami mięśniowymi i dodajesz więcej masy mięśniowej, podkręcasz swój metabolizm i wprowadzasz go w prędkość, której nigdy nie doświadczył.
Twoje mięśnie potrzebują dodatkowych kalorii, by się utrzymać, więc większa ilość spożywanego jedzenia zostanie zużyta do nakarmienia mięśni zamiast do zasilania problematycznych miejsc na twoim ciele. Twoje serce z lepszą kondycją (dzięki ćwiczeniom kardio) jest bardziej efektywne i również spala więcej kalorii, więc uzyskujesz idealne połączenie.
Gdy tłuszcz zacznie znikać z twojego ciała, będziesz się go również pozbywać z brzucha. Tkanka tłuszczowa jest jak jeden organ rozmieszczony w całym organizmie i nie możesz się go pozbyć tylko z jednego miejsca – no chyba, że zafundujesz sobie liposukcję.

Zawsze pracuj nad mięśniami brzucha pod koniec treningu.Istnieje ku temu dobry powód. Używasz ich pośrednio podczas innych wykonywanych ćwiczeń. Mięśnie brzucha są ważnymi mięśniami stabilizującymi, które pilnują twojej postawy. Jeśli najpierw wykonasz ćwiczenia na mięśnie brzucha, zmęczysz je, a to sprawi, że cały twój trening będzie mniej optymalny. Trenuj zaczynając od największych mięśni, a kończąc na tych najmniejszych.