INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO…

INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO…

INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO… 300 449 FitNow - treningi personalne

KONTROLUJ ZŁE EMOCJE…Mimo swojej nazwy, energia nerwowa nie jest przytłaczającą falą niepokoju. To subtelna siła, która kontroluje cię w sposób, o którym nie masz pojęcia. Wiesz, że powinieneś pracować, by osiągnąć cel, ale zamiast tego przełączasz kanały, przeskakujesz po stronach internetowych, obgryzasz paznokcie i unikasz produktywnych czynności. To znowu ten przestraszony głos, ale pod inną postacią. Mówi: „Twoje cele są tak duże i tak odległe. Dlaczego w ogóle się nimi przejmować? Jesteś świetny w siedzeniu bezczynnie!”
To jedna z najtrudniejszych pozycji na liście i wielu ludzi, których znasz, nigdy jej nie pokona. Ale podjąłeś decyzję, by się zmienić. Wiesz, że niezależnie od tego, co wydarzy się na końcu, życie spędzone na staraniach jest lepsze, niż życie spędzone w ukryciu.

BĄDŹ ODPRĘŻONY I OPANOWANY…Gdy zbliżysz się do celu, prawdopodobnie opanuje cię niepokój. Jak mógłby tego nie zrobić? Poświęciłeś tak wiele godzin i sukces jest na wyciągnięcie ręki. Co, jeśli to wszystko zepsuję? A jeśli stanie się coś strasznego? A jeśli…
Zwolnij trochę. Zamiast siedzieć strasząc się i wymyślając różne scenariusze, zajmij się czymś, by stymulować twój umysł. Czytaj książki, oglądaj filmy, spędzaj czas z przyjaciółmi i znajdź zajęcia, które pomogą ci uciec od destruktywnych myśli.
Jeśli twój cel dotyczy jakiegoś ważnego wydarzenia, poćwicz przenoszenie swojego umysłu w odprężające miejsce. Wyobrażaj sobie siebie w miejscu, które najbardziej cię uspokaja – może trochę potrwać, nim je odnajdziesz. Postaraj się usłyszeć dźwięki, poczuć zapach i naprawdę czuć, że przebywasz w tym cudownym miejscu. Po jakimś czasie, będziesz mógł znaleźć się tam kiedykolwiek będziesz potrzebował – nawet podczas zawodów.

POKONAJ OBAWY…Wierzę, że stawianie czoła własnym obawom pomaga je pokonać. Zagłęb się w „to”, cokolwiek to jest. Nieustannie narażaj się na źródło strachu, początkowo w małych, kontrolowanych dawkach, a później z większą intensywnością. Znieczul się, a będziesz mógł przezwyciężyć strach. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz próbował nie myśleć o niektórych sprawach, a to nie zbliży cię do twojego celu.
Dasz radę… Moc i siła jest z Tobą… Powodzenia..