INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO…

INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO…

INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO… 300 449 FitNow - treningi personalne

INSPIRUJĄCE ŚRODOWISKO… Niezależnie od tego, czy twoje cele dotyczą ciała, pracy, osobistych wyzwań, czy nawet „zmieniania świata”, wsparcie otoczenia jest bardzo istotne. Możesz mieć cele, ale nie mieć doświadczenia. Skorzystaj z wiedzy tych, którzy podążali już tą ścieżką. Nawet z portalami społecznościowymi obecnymi w naszych życiach, znalezienie wsparcia i wiarygodnej wiedzy może być trudnym zadaniem. Ale uwierz mi, twoi ludzie gdzieś tam są. Może to dotyczyć pisarzy, którzy umarli wieki temu, przyjaciół, których znasz całe swoje życie, albo nieznajomych na drugim końcu świata. Twoja ekipa, może zostać utworzona z ludzi o podobnych celach i pragnieniach, albo ludzi, którzy mają takie samo spojrzenie na świat jak ty.
Inspiracja bywa złudna, więc zachowaj otwarty umysł. Nigdy nie wiesz, co może być źródłem mądrości.

UNIKAJ ZŁYCH WPŁYWÓW… Tak jak otoczenie się ludźmi podobnymi do ciebie jest kluczem do poruszania się naprzód, tak negatywne wpływy mogą zawrócić cię na sam początek drogi – jeśli im na to pozwolisz.
Gdy już postawisz sobie robienie postępów w kierunku osiągnięcia celu, w centrum twojego życia, stanie się jasne co (i kto) pasuje do tego postępu – a co nie pasuje. Kilka rzeczy może mieć na to zły wpływ jak pokusa i rozproszenie. Mogą się pojawić w postaci osoby, występku lub słabości. Ścieżka, którą wybrałeś idzie przez świat, ale do niego nie należy. Jest twoja. Nie pozwól nikomu zepchnąć cię z niej.
Nie musisz być mnichem, ani zakonnicą żeby osiągnąć cele. Ale jednocześnie, prawdą jest, że życie w czystości i samokontrola są bardzo niedoceniane. Mogę ci pomóc bardziej, niż myślisz i z każdym dniem stają się łatwiejsze do wdrożenia.
Nie ma sensu zaprzeczać: słyszysz słaby głos, gdzieś wewnątrz. Każe ci się wahać i poddaje w zwątpienie twoje zdolności. Często mówi „prawdopodobnie”, „może”. Boi się niepewności i Tobie każe robić to samo.
To normalne. Bez tego głosu, prawdopodobnie wysadziłbyś się w powietrze albo skoczył z jakiegoś wieżowca już dawno temu. Ale jeśli twoje cele nie dotyczą osiągnięć i szczęścia, a ten głos powstrzymuje cię przed ich realizacją, musisz nauczyć się z nim walczyć.
Użyj swojej siły przekonywania i mów do siebie stanowczo. Jeśli musisz dosłownie porozmawiać ze sobą, żeby pokonać wewnętrzną nienawiść, zrób to. Życie jest niepewne, więc niepokój i strach łatwo wymykają się spod kontroli. Nie można w ciągu jednej nocy zbudować wystarczającej siły, żeby się ich pozbyć. Trzeba ją budować i wzmacniać przy każdej okazji.