DLACZEGO NIE MOGĘ ZRZUCIĆ WAGI?

DLACZEGO NIE MOGĘ ZRZUCIĆ WAGI?

DLACZEGO NIE MOGĘ ZRZUCIĆ WAGI? 300 505 admin

Problem z długimi sesjami kardio polega na tym, że po ich ukończeniu praktycznie prawie przestajemy spalać tłuszcz, w przeciwieństwie do treningu siłowego. Pedałując na rowerze stacjonarnym przez 40 minut lub dłużej, spalisz może 400-500 kalorii podczas treningu. Przez pewien czas po sesji też możesz spalać kalorie, gdzieś około 40-80, w zależności od typu ciała i intensywności treningu.
Lecz podobna sesja treningu siłowego nie tylko spali kalorie podczas samego treningu, ale także przyspiesza metabolizm nawet do 36 godzin po zakończonej sesji. Będziesz spalał kalorie podczas snu, pracy, a nawet siedząc w samochodzie w drodze do domu!
Możesz nie widzieć rezultatów na wadze od razu, lecz nie poddawaj się. To przyjdzie z czasem. A na dzień dzisiejszy skorzystaj z lustra, które zawsze prawdę ci powie. Po prostu masę tłuszczową, którą spaliłaś, zastąpiłaś mięśniami, dlatego ważysz tyle samo.

Ciało na lato; Jeśli masz obawy o swoją wagę na wiosnę, może być to spowodowane nadchodzącą zimą i tym, że naprawdę nie jest łatwo utrzymać dietę i regularne treningi zimową porą… To kolejny powód, dla którego trening siłowy jest najlepszą opcją. Pomaga on bowiem zmienić kształt ciała, nie tylko je wyszczuplić.
Trzymaj się planu treningowego, a nie będziesz musiała martwić się oponką na plaży w następnym sezonie. Trening siłowy sprawi, że spalisz tłuszcz i nadasz swojemu ciału kuszące kształty i krągłości, których pragnie każda kobieta. Pamiętaj: strój dwuczęściowy ma na ciebie pasować, a nie wisieć!
Zimą i wiosną łatwo jest myśleć, że w lecie trzeba tylko dobrze wyglądać, lecz pamiętaj, że w lecie również ważne jest, by dobrze się bawić i pozostać aktywnym. Będziesz nie tylko z dumą pokazywać efekty swojej pracy na siłowni, lecz wzrośnie także twoja wydolność sportowa. Będziesz silniejsza, szybsza, sprawniejsza, zdrowsza i zawsze gotowa do działania, wszystko bierze się stąd, że od jesieni przestrzegasz programu treningowego i poświęcasz kilka dni w tygodniu na trening i trzymasz zdrową dietę….
Nie poddawaj się!