BLAST…

BLAST…

BLAST… 300 452 FitNow - treningi personalne

Spal tłuszcz w niewiarygodnym tempie…„Blast” to typ treningu, który czerpie pomysły z różnych ćwiczeń, by stworzyć najlepszą sesję treningową, spalającą tłuszcz w niewiarygodnym tempie. W danej sesji możesz doświadczyć połączenia standardowego treningu oporowego, gimnastyki korekcyjnej, treningu z masą ciała, gimnastyki, treningu plyometrycznego, ruchów olimpijskich oraz treningu kettlebell – w jednej, zintegrowanej sesji treningowej.
Te sesje odbywają się w szybkim tempie i zawierają interwały oparte o ciężką pracę i krótkie okresy na odpoczynek, by wytworzyć maksymalną stratę tłuszczu w najkrótszym czasie.
Podczas wykonywania ćwiczeń, metaboliczny trening interwałowy zwiększa zużycie tłuszczu jako źródła energii o 50 procent i wywołuje EPOC (zwiększoną powysiłkową konsumpcję tlenu), która trwa od 16 do 48 godzin.

 Zalety treningu Blast… Jako trener personalny, muszę produkować wyniki szybko, inaczej szybko będę bezrobotny. Jako lekkoatleta, trenowałem prawie w każdy sposób znany ludzkości w ciągu ostatnich lat, ale zawsze szukam bardziej produktywnych sposobów na osiągnięcie rezultatów. Po przeczytaniu badań zacząłem pracować nad dołączeniem tego typu treningu do pracy na mojej siłowni.
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy pracowałem nad protokołami treningowymi Blast ze wszystkimi moimi klientami: lekkoatletami zawodowymi i juniorami, kulturystami, osobami trenującymi MMA, strażakami i paniami domu. Poprzez użycie pulsomierzy, dowiedzieliśmy się, że przeciętny klient spalał 11 kalorii na minutę podczas ćwiczeń i utrzymywał podniesiony metabolizm po ćwiczeniach.
Nie spodziewałem się jednak, że ten typ treningu wspomaga regenerację. Blast wykonuje wspaniałą robotę wypłukując produkty uboczne przemiany materii z mięśni, pompując do nich mnóstwo krwi.
Ale dość tej nauki. Nadszedł czas, by pokazać wam jak się to robi!
Możesz trenować w ten sposób w formie pojedynczej sesji albo dołączyć go do treningu dzielonego na poszczególne części ciała. Przestawię wam luźne wskazówki w jaki sposób wykonać taki trening w pojedynczej sesji.