7 NAWYKÓW AKTYWNYCH SPORTOWCÓW…

7 NAWYKÓW AKTYWNYCH SPORTOWCÓW…

7 NAWYKÓW AKTYWNYCH SPORTOWCÓW… 302 450 FitNow - treningi personalne

7. Nie bój się porażki… W tej kwestii wielu młodych sportowców popełnia błąd. Skupiają swój wzrok na małych celach, myśląc, że nie są gotowi na te wielkie. Najpierw musisz zdecydować się na osiągnięcie dużego, konkretnego celu. Cel ten będzie prowadził cię i nakierowywał twoje pomniejsze działania. Każde powtórzenie, każda seria, każdy trening, każdy posiłek – wszystko to powinieneś robić z pełną motywacją, by osiągnąć upragniony efekt. Bez dużego celu, będziesz stać w miejscu.
Podczas treningu, nie myśl tylko o tym, że dzięki niemu będziesz silniejszy, będziesz miał większą klatkę i ramiona. Program Treningowy powinien dotyczyć o wiele szerszych aspektów rzeczywistości, powinien czynić nas silniejszymi na wszystkich frontach: fizycznie, psychicznie i duchowo.
Każdy trening musi zostać wypchnięty poza strefę komfortu, więc zacznij lepiej stosować się do reguły o pokonywaniu przeszkód, by odnosić sukces, nawet gdy wszystko jest przeciwko tobie i udowodnić sobie, że jesteś w stanie osiągnąć więcej niż się spodziewałeś.
Każdy trening powinien czynić cię silniejszym od wewnątrz, nie tylko fizycznie. Pewnie się zastanawiasz jak to osiągnąć. Cóż, po prostu by czuć się dobrze, musisz najpierw czuć się źle.
Bez bólu nie ma zysku.
Może to oznaczać zabieranie pary ciężkich kettlebells na 400m spacer, zamiast na 50m przechadzkę, a za każdym razem, gdy odłożysz ciężar na ziemię, wykonanie dodatkowych 20 pompek.
Może oznaczać też, że po sesji ciężkich przysiadów ściągniesz nieco obciążenia i wykonasz jeszcze 20 dodatkowych przysiadów.
Gdy zaczniesz ćwiczyć naprawdę mocno i korzystać z treningu własnej woli, a nie tylko siły fizycznej, szybko okaże się, że twoje treningi stały się o wiele bardziej wydajne. Pomogą ci odnieść sukces zarówno w życiu i jak i w czasie podnoszenia ciężarów.
Bycie wysoce efektywnym sportowce tak naprawdę oznacza bycie mistrzem we wszystkich aspektach swojego życia. To jest coś więcej niż sport.
Najpierw zajmij się swoim umysłem, a następnie zdecyduj co chcesz osiągnąć i nie bacząc na przeszkody, za wszelką cenę dąż do tego!