3 NIEKONWENCJONALNE STYLE KARDIO…

3 NIEKONWENCJONALNE STYLE KARDIO…

3 NIEKONWENCJONALNE STYLE KARDIO… 300 449 FitNow - treningi personalne

Jeśli masz dość ćwiczenia do upadłego na maszynach kardio z minimalnymi rezultatami, nadszedł czas na ponowne przyjrzenie się twojemu sposobowi na utratę tłuszczu. Zapomnij o tym, co wydaje ci się, że wiesz na temat kardio w spokojnym tempie i programach treningowych na utratę tkanki tłuszczowej. Zastosuj alternatywne ćwiczenia, które dają wspaniałe wyniki.
Nadeszła nowa fala ćwiczeń kardio. Nie trzeba tkwić na tradycyjnym sprzęcie na siłowni. Zamiast tego, wypróbuj rutynę treningową z masą ciała, plyometryczną i rundy na czas inspirowane Crossfitem. Te alternatywne sposoby wchodzą w kalorie jak nóż w masło, stawiają wyzwanie twojej równowadze, poprawiają zwinność i rozwijają siłę funkcjonalną.

1. Ćwiczenia z masą ciała; Programy treningów z masą ciała są świetne, ponieważ zapewniają taki rodzaj oporu, który w żaden sposób nie koliduje z programem podnoszenia ciężarów. Można bez problemu wykonywać treningi z masą ciała w dni wolne od treningu z obciążeniami.
Wykonując trening z masą ciała powinieneś wykonywać obwód z dużą ilością powtórzeń każdego z ćwiczeń. Staraj się wykonać 20-30 powtórzeń każdego ćwiczenia i odpoczywaj przez 90-120 sekund po każdym obwodzie. Powtórz każdy obwód 3-5 razy. Zachowaj dobrą postawę podczas ćwiczeń, by zapobiec urazom.

 Powtórz obwód 3-5 razy POWTÓRZEŃ
 Pompki 20-30
 Scyzoryk 20-30
 Wykroki – marsz 20-30
 Podciąganie się na drążku 20-30
 Superman 20-30
 Wchodzenie na pudło 20-30
 Pompki szwedki 20-30
 Burpees 20-30
 Rowerek 20-30