25 SPOSOBÓW NA REDUKCJE WAGI…

25 SPOSOBÓW NA REDUKCJE WAGI…

25 SPOSOBÓW NA REDUKCJE WAGI… 1550 650 FitNow - treningi personalne


16. Dołącz do grupy treningowej… Dla tych, którzy potrzebują nieco więcej motywacji fitnessowej, dołączenie do takiej grupy może być świetnym rozwiązaniem. Będąc w grupie zobowiązujesz się do ćwiczeń, ponieważ płacisz za każdą sesję i korzystasz z tworzenia relacji z innymi uczestnikami. Istnieje wiele grup do wyboru, możesz trenować kickboxing, aerobik, itp. Wystarczy wybrać coś, czego chcesz spróbować.

17. Nie możesz się głodzić… Spalanie kalorii jest dobrym pomysłem, głodzenie się złym. To może wydawać się logiczne – nie jesz – nie grubniesz, ale na dłuższą metę może odbić się to rykoszetem i sprawić, że zamiast schudnąć, przytyjesz. Gdy za bardzo zredukujesz ilość spożywanych kalorii mogą zdarzyć się trzy rzeczy, które utrudnią Ci osiągnięcie wymarzonej sylwetki:

  1. Twój poziom energii spadnie dzięki czemu staniesz się słaby i ciągle zmęczony. Czy naprawdę uważasz, że będziesz w stanie wtedy ćwiczyć efektywnie?
  2. Twój metabolizm stanie się wolniejszy. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale gdy będziesz głodzić się przez jakiś czas, coraz trudniej będzie Ci stracić zbędny tłuszcz.
  3. Pozbawienie się żywności jest psychicznie trudne i doprowadza do powiększenia chęci zaspokojenia głodu. Nie musisz cierpieć by schudnąć.

18. Stwórz sobie harmonogram treningów. Jeśli chcesz trenować regularnie, bez pomijania treningów, trzeba stworzyć harmonogram ćwiczeń. Kiedy treningi są rozpisane w wyznaczonym czasie dla każdego z osobna, Twoje szanse na pominięcie ich są o wiele mniejsze. Najczęściej rekomendowane jest tworzenie harmonogramu na kolejne dwa tygodnie.


19. Zawsze miej przy sobie butelkę wody…Picie wody jest zdrowe ze wielu powodów. Jest również ważne też by schudnąć. Woda dodaje energii, pomaga zredukować uczucie głodu i pozwala unikać picia wysokokalorycznych napojów.
Jak na swoje zero kalorii, woda powinna być Twoim domyślnym napojem. Noszenie ze sobą butelki, pomoże Ci pozostać dobrze nawodnionym przez cały dzień.

20. Zapomnij o fast foodach… Hamburgery, hot-dogi, oraz inne fast foody może i są smaczne i ułatwiają życie, ale teraz powinny być poza Twoim zasięgiem. Fast Foody mają w sobie mnóstwo kalorii i tłuszczów, a Ty zwyczajnie nie możesz sobie na to pozwolić, jeśli chcesz schudnąć.

21. Pozbądź się niezdrowego jedzenia z kuchni…
To jest dobra rada. To co masz w kuchni najprawdopodobniej prędzej czy później skończy w Twoich ustach. Tak więc, pozbądź się wszystkich kuszących i tuczących, a będziesz bezpieczniejszy.