10 MANTR TRENINGOWYCH NAJLEPSZYCH TRENERÓW!

10 MANTR TRENINGOWYCH NAJLEPSZYCH TRENERÓW!

10 MANTR TRENINGOWYCH NAJLEPSZYCH TRENERÓW! 1550 650 FitNow - treningi personalne

KASIA SOŁTAN
Trening nie pomoże jeśli będziesz się źle odżywiać

“Zawsze jestem zdziwiona sposobem, w jaki ludzie niszczą niesamowite wysiłki na siłowni spożywając nadmierne ilości śmieciowego jedzenia i przyjmując zbyt małe ilości pokarmów bogatych w składniki odżywcze. Jeśli przejdziesz na dietę składającą się z czystego jedzenia – różnokolorowe warzywa i owoce, chude białka wysokiej jakości, dobre i zdrowe tłuszcze oraz ziarna takie jak quinoa i , a także ograniczysz ilość przetworzonej żywności w diecie, fast foody, cukier i tłuszcze trans, zobaczysz ogromne korzyści”.

KASIA SOŁTAN

Myśl o jedzeniu jak o paliwie

Myśl o jedzeniu jak o paliwie, a nie jak o nagrodzie lub o czymś co zadowala twoje kubki smakowe lub zachcianki. W końcu to, co jesz (owoce, warzywa, itd.) zacznie smakować znacznie lepiej i zadowoli cię jeszcze bardziej”.

SEBASTIAN SZADOWSKI
Nie spuszczaj oczu z nagrody

“Zawsze miej cel, by zachować motywację. Może to być cokolwiek, poczynając od krótkoterminowego celu, jak chodzenie na siłownię trzy razy w tygodniu, poprzez zdobywanie formy na lato lub przebiegnięcia pierwszych 10K. Wiedząc dokąd zmierzasz, będziesz poruszał się we właściwym kierunku.”