10 MANTR TRENINGOWYCH NAJLEPSZYCH TRENERÓW!

Sekrety trenerów FitNOW

niedziela, 7 Kwiecień 2019

PIOTR MORAŃSKI
Pompuj więcej żelaza

“Jedną z najlepszych wskazówek, jakie mogę udzielić komuś, kto chce zmienić kształt własnego ciała jest to, by podnosił ciężary. Dokładniej mówiąc podnoście umiarkowanie większe obciążenia i wykonujcie ćwiczenia wielostawowe, takie jak martwy ciąg, przysiady,podrzuty sztangą, itp. Jeśli chcesz mieć stonowane ciało i pozbyć się tłuszczu na brzuchu, połącz trening siłowy z treningiem kardio i będziesz w najlepszej formie”


SEBASTIAN MASEŁ

Stwórz emocjonalną więź

“Większość ludzi nie czerpie przyjemności z ćwiczeń, ale badania ukazują, że jeśli łączymy je z czymś, co lubimy – niezależnie od tego czy jest to trener osobisty, instruktor ćwiczeń grupowych, video fitness, albo jakiś sprzęt, tworzysz emocjonalną więź i prawdopodobnie będziesz postępował zgodnie z rutyną. Znajdź sposób na wytworzenie pozytywnej, emocjonalnej więzi (z treningami), by pozostać zaangażowanym i chcieć do niego wracać” 

 Paweł Flasza

Dziel się swoimi celami z innymi

“Rozmawianie o celach i dzielenie się nimi z innymi ludźmi jest wspaniałym sposobem, by zmotywować się do działania. Zyskasz dzięki temu większy cel, ponieważ będziesz chciał postępować zgodnie z tym, co powiedziałeś ludziom. Pomoże to również w stworzeniu odpowiedniej sieci wspólnego wsparcia. Inni ludzie mogą mieć pomocne sugestie, oparte o ich własne doświadczenia, ekspertyzę albo osobiste lub profesjonalne powiązania z innymi osobami”.