10 MANTR TRENINGOWYCH NAJLEPSZYCH TRENERÓW!

10 MANTR TRENINGOWYCH NAJLEPSZYCH TRENERÓW!

10 MANTR TRENINGOWYCH NAJLEPSZYCH TRENERÓW! 1550 650 FitNow - treningi personalne

By pomóc ci w osiągnięciu potencjału, poprosiłem naszych ekspertów, by podzielili się najlepszymi wskazówkami, mantrami i sekretami motywacyjnymi, które stosują na siłowni i poza nią.

SEBASTIAN SZADOWSKI
Zapomnij o strefie “spalania tłuszczu”

“Przestań martwić się o dokładną ilość procentową tłuszczu spalonego podczas ćwiczenia (czyli o pozostanie w „strefie spalania tłuszczu”) i skup się na ogólnej ilości kalorii spalonych  (czyli również kalorie, które spalasz po intensywnej sesji siłowej). Żeby spalić więcej tłuszczu w ciągu 24 godzin (nie wspominając już o zyskaniu wspaniałej formy), trenuj ciężko, spaceruj zamiast jeździć, jeźdź rowerem, wybieraj aktywność fizyczną zamiast wygód cywilizacyjnych. ”

TOMASZ ZIELINSKI
Zacznij zdobywać sprawność od środka

“Zamiast tylko patrzeć na wagę i w lustro, by zobaczyć rezultaty, skup się przede wszystkim na tym jak czujesz się po ćwiczeniach – zdrowsza, mniej zestresowana, masz więcej energii. Zmiany kosmetyczne pojawią się naturalnie jeśli odnajdziesz plan, który zaczniesz stosować i który będzie ci sprawiał przyjemność”

MONIKA PAŁKA
Zacznij dzień od ćwiczeń

„Czy w twoim zajętym grafiku znalazł się czas na trening? Najpierw umieść w nim fitness w pierwszej kolejności. Nasi klienci, którzy trenują od samego rana, trenują znacznie częściej. Dlaczego? Ponieważ mają mniejsze szanse na robienie wymówek jeśli wykonają trening zanim inne czynności staną im na drodze”

ANGELIKA MIZIŃSKA
Poświęć czas na medytację

“Naucz się w jaki sposób można dodać medytację do codziennej rutyny, niezależnie od tego jaka krótka miałaby być. Wiele cierpienia, bólu, niepewności i wewnętrznych walk powoduje brak połączenia z własnym ja i z naszym źródłem. Medytacja nic nie kosztuje, nic nie jest do niej potrzebne i można ją wszędzie wykonać. By zmienić ciało, musisz zmienić również swój umysł i sposób w jaki jest sterowany”


PIOTR BRZEZICKI
Rób to, co kochasz

“Jeśli czegoś próbujesz i nie jest do dla ciebie dobre, spróbuj czegoś innego. Jeśli odniesiesz kontuzję, zmień sprzęt i skup się na innym aspekcie swojego fitnessu do czasu, aż wyzdrowiejesz. Nigdy nie przestawaj szukać właściwego treningu ani grafiku, dopóki nie stworzysz czegoś odpowiedniego dla siebie. Gdy już to odnajdziesz, nie wahaj się z powodu mody, opinii innych ludzi czy ekspertów. Robienie tego, co kochasz jest najlepszym sposobem na zapewnienie sobie sprawności fizycznej na całe życie”