10 POMYSŁÓW NA PREZENT DLA ENTUZJASTY FITNESSU…

10 POMYSŁÓW NA PREZENT DLA ENTUZJASTY FITNESSU…

10 POMYSŁÓW NA PREZENT DLA ENTUZJASTY FITNESSU… 300 450 FitNow - treningi personalne

Kupując prezent dla kogoś z rodziny lub przyjaciół, kto niedawno załapał bakcyla fitnessowego, masz świetną okazję, by pokazać twoje poparcie dla jego pasji. Wybierz prezent, który pomoże mu w osiągnięciu celów.

Oto nasze propozycje:

1. Gumy LOOP do ćwiczeń

W zależności od tego jaki typ ćwiczeń dana osoba lubi, zaopatrzenie jej w gumy to podstawa. Są świetne do wykorzystania w terenie, lekkie i zajmują mało miejsca, co sprawia , że sprawdzają się doskonale w podróży lub treningu na świeżym powietrzu…

Proponujemy zapoznać się z naszym produktem: Gumy FitNOW LOOP Training

Zobacz także: Trening z gumami LoopTraining

2. Osprzęt do treningu

Każdy kocha takie prezenty! Komu nie przydałaby się dodatkowa para spodenek czy nowa koszulka lub torba na siłownię? Jeśli chodzi o zakup tego rodzaju akcesoriów, priorytetem nad stylem jest funkcjonalność. Staraj się poszukać ubrań, które stworzone są z wysokiej jakości materiału.

3. Seria treningów na DVD

Coraz więcej ludzi trenuje w domu. Zamiast płacić za drogie członkostwo na siłowni, na którą nie mają czasu chodzić, wybierają sport w domowym zaciszu. Ze względu na ten trend, rynek treningów na DVD rozwija się. Niezależnie czy osoba obdarowywana zainteresowana jest Zumbą, kickboxingiem, jogą czy rzeźbieniem ciała, na pewno znajdziesz coś, co spełni jej oczekiwania.

4. Zestaw kettlebells

Kolejne doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto trenuje w domu. Kettlebells od jakiegoś czasu stały się bardzo popularnym sposobem na trening siłowy. Jeśli wiesz, że osoba obdarowywana korzysta z nich, wybierz zestaw lub dwa, o różnych ciężarach. Prezent tego typu jest nie tylko mądry, lecz także nie ma wątpliwości, że będzie wykorzystany.

5. Fitness Tracker

Urządzenie wspierające każdą aktywność fizyczną. Na rynku dostępne są trackery z GPS do biegania, które pokazują przebiegniętą trasę, ilość spalonych kalorii, czas i intensywność treningu. Lecz to nie wszystko, możemy również znaleźć trackery, które będą asystować nam podczas treningów siłowych, przypominać o posiłkach, suplementacji i śnie. Doskonały program dla ludzi, którzy na początku swojej przygody z fitnessem mają problem z dyscypliną i rutyną treningową oraz dietą.