TRENING DLA KAŻDEJ KOBIETY

czwartek, 2 Sierpień 2018

Kilka słów o suplementach

Istnieje kilka suplementów, które pomogą ci w osiągnięciu twoich celów, pod warunkiem, że trenujesz i odżywiasz się we właściwy sposób. Pomocne w spalaniu tkanki tłuszczowej bywają tak zwane Spalacze Tłuszczu.  Ja takich środków nie stosuje  ponieważ nie czuje się komfortowo gdyż podnoszą prace serca albo temperaturę ciała itd.  Ale wiele moich klientek lub trenerów je stosują.

Popularną formą suplementacji są odżywki białkowe.  Pomagają one wypełnić zapotrzebowanie na białko, oraz czasami pomagają trzymać się z dala od nie zdrowych przekąsek.

Istnieją również batony proteinowe. Każdy miewa zachcianki i często trudno jest im nie ulec. Zawsze miej pod ręką batony, które dostosowane są do potrzeb aktywnych kobiet. Możesz jeść takie batony, gdy dopadnie cię ochota na coś słodkiego. Oczywiście, nie są tak smaczne jak słodycze, ale za to są znacznie lepsze dla ciebie.

Na rynku oferowane są również multiwitaminy. Pamiętaj żeby jakieś zażywać. Witaminy kontrolują ponad 500 biochemicznych reakcji w naszym ciele. Jeśli brakuje choćby jednej witaminy, nie będziesz pracować z pełnym potencjałem.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem podstawy trenowania i w jaki sposób osiągnąć cele. Naprawdę mam nadzieję, że znacznie więcej dziewczyn będzie poprawnie trenować na siłowni i uda im się osiągnąć wyniki, których oczekują. Wyniki na pewno się pojawią. Nie odrazu, ale się pojawią. Nie oczekuj, że utracisz więcej niż 0,5-1 kg na tydzień. Mierz się co kilka tygodni. To droga do lepszego ciała i stylu życia, a nie rozwiązanie na 2 tygodnie.