SZYBKI ZASTRZYK ENERGII…

SZYBKI ZASTRZYK ENERGII…

SZYBKI ZASTRZYK ENERGII… 1550 650 FitNow - treningi personalne

Dla wielu kobiet dzielenie czasu na pracę, codzienne obowiązki, rodzinę, dom, dzieci sprawia, że ledwo znajdują czas na sen. Często trening zostaje wówczas zepchnięty na dalszy plan lub wręcz na boczny tor, o którym później szybko zapominamy. Nie jest to idealne rozwiązanie, lecz cóż zrobić?
Po pierwsze, nie daj się przekonać, że jeśli nie jesteś w stanie znaleźć pełnej godziny na trening, to nie możesz go wykonać. Krótkie treningi są równie dobre. Masz mniej czasu, więc musisz być bardziej skuteczna i skoncentrowana. Czas odpoczynku będzie krótszy, więc będziesz wykonywać więcej pracy i zwiększać tempo swojego metabolizmu, co prowadzi do zwiększonej ilości kalorii spalanych po treningu.
Poniżej przedstawiam niecodziennym trening dla kobiet, który zapewni pracę całego ciała, przyspieszy metabolizm, spali mnóstwo kalorii i da ci niesamowity zastrzyk energii dla twojego dynamicznego stylu życia.

Struktura treningu; Oto jak będzie wyglądał trening:

  • Ćwiczenie 1: Trening przez 30 sek, odpoczynek przez 30 sek
  • Ćwiczenie 2: Trening przez 15 sek, odpoczynek przez 15 sek
  • Ćwiczenie 3: Trening przez 15 sek, odpoczynek przez 15 sek

Powtórz całość w 3 seriach, a następnie odpoczywaj 2 minuty. To jest 1 cykl.

W sumie będziesz wykonywać 3 cykle. Każdy trwa 6 minut, co daje 18 minut, do czego dochodzą 2 min przerwy pomiędzy 1, a 2 cyklem i 2 min pomiędzy 2, a 3 cyklem, plus ok 5 min rozgrzewki  dzięki czemu otrzymujemy w sumie 27 min treningu.

Rozgrzewka:

Wykonaj 20(na stronę) wykroków w chodzie, 20 brzuszków w leżeniu, 10 burpees(padnij / powstań)

Trening;

Kontynuuj powtarzając do 3 serii.
Po 3 seriach odpocznij 2 minuty i powtórz cały cykl jeszcze 2 razy.
Pamiętaj, by w każdym ćwiczeniu robić je z maksymalną intensywnością, lecz jednocześnie z zachowaniem idealnej techniki.